"Projekt Plaża 2017". Do jakich miejscowości zawita miasteczko TVN [TERMINARZ, HARMONOGRAM]

Po raz dziesiąty ekipa telewizji TVN i serwisu internetowego player.pl wyrusza w wakacyjną podróż, by bawić urlopowiczów podczas gorącego lata na polskim wybrzeżu.

Multimedia

W tym roku „Projekt Plaża” zawita do takich kurortów jak: Kołobrzeg, Świnoujście, Darłowo, Łeba, Władysławowo oraz Olsztyn. Pierwsza lokalizacja już od 1 do 9 lipca 2017 roku.

„Projekt Plaża” już od dziesięciu lat odwiedza najpiękniejsze polskie plaże serwując urlopowiczom szereg wyjątkowych atrakcji. Na aktywnych w miasteczku TVN będą czekać liczne wyzwania sportowe takie jak zajęcia fitness, szaleństwa zumba w rytmie gorącej muzyki, przejażdżki na bananie i ścianka wspinaczkowa. Dla dzieci w miasteczku stworzona będzie specjalna strefa Kids Club z placem zabaw, gdzie najmłodsi będą mogli spędzić czas z animatorem oraz powalczyć o ciekawe nagrody w licznych konkursach. Dla fanów show-biznesu czeka nie lada gratka – spotkania nie tylko z Olivierem Janiakiem, ale także z innymi gwiazdami TVN, które będą rozdawać autografy. Wieczory w miasteczku upłyną w klimacie filmowym z player.pl – w wybrane wieczory będą mieć miejsce seanse pod chmurką. Wakacyjne szaleństwa będzie można oglądać na szklanych ekranie w „Dzień Dobry wakacje”, „Co za Tydzień” (na antenie TVN i TVN Style), na antenie TTV w programie „Tymczasem na plaży”.

"Projekt Plaża" odwiedzi następujące miejsca:

Kołobrzeg (1.07 – 9.07)

Świnoujście (15.07 – 23.07)

Darłowo, plaża przy Darłówku Zachodnim (28.07 – 30.07)

Łeba (4.08 – 6.08)

Władysławowo (11.08 – 13.08)

Olsztyn (18.08 – 20.08)

W każdej miejscowości powstaje miasteczko podzielone na strefy, w których można aktywnie spędzić czas lub zrelaksować się i odpocząć po dobrej zabawie.

Komentarze

Skomentuj
 • seka (gość)

  W Olsztynie przygotowania rozpoczęły się kilka dni wcześniej przed planowaną imprezą. Zablokowano barierkami plaże nr 1. W moim odczuciu te kilka dni paraliżu to trochę długo dla takiego przedsięwzięcia. Biedni ludzie błąkali się daremnie szukając miejsca no kocyk. Zabrakło też jakiegoś baneru lub plakatów, które doprecyzowałyby co się kroi.

  18.08.2017 14:24
 • Ewa (gość)

  Byłam w zeszłym roku w Darłówku w czasie kiedy Projekt Plaza TVN gościł było fantastycznie i w tym roku tez będę w tym czasie juz się nie mogę doczekać .Do zobaczenia w Darłówku

  25.06.2017 21:28
 • Projekt Plaża (gość)

  Projekt Plaża 2017 roku WAKACJE Projekt Plaża na twojej plaży w Kołobrzeg, Świnoujście, Darłowo, Łeba, Władysławowo oraz Olsztyn 2017 roku 6 plaż w każdym mieście powstanie miasteczko na piasku Projekt Plaża 2017

  07.06.2017 13:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×