"Projektanci na start" 18.12.2013, odc. 8: Modowa wycieczka w przyszłość

W ósmym odcinku talent show "Projektanci na start" pozostała już tylko połowa z finałowej dwunastki uczestników. Zobacz, co się wydarzy w programie w środę 18.12.2013.

Multimedia

Do ich pracowni zawita ultranowoczesny duet MMC, uwielbiany przez gwiazdy świata mody, filmu i muzyki. Zadanie nie będzie jednak proste. Oprócz tego, że uczestnicy będą przedstawiać w swoich projektach własną wizję przyszłości, premiowana będzie tez umiejętność pracy w parach. Czy młodzi indywidualiści poradzą sobie z wyzwaniem? Dowiemy się już w środę 18 grudnia o godz. 22.00.

W ostatnim odcinku uczestnicy "Projektantów na start" przygotowywali swoją wersję sukni koktajlowej pod okiem duetu BOHOBOCO. Po tej konkurencji z programem musiała się pożegnać Zosia Jędrzejczak. Jej autorska wizja sukni ślubnej została pozytywnie oceniona przez grono jurorów, Anetę Kręglicką, Monę Kinal i Marka Straszewskiego i gości programu, ale nie wygrała w starciu z projektami innych uczestników. Pozostała szóstka wraca jednak do pracowni, gdzie spotka się z kolejnymi osobistościami polskiej mody - Iloną Majer i Rafałem Michalakiem z duetu MMC. Ich kreacje, łączące w sobie nowoczesność i prostotę, noszone są przez najbardziej rozpoznawalne gwiazdy w Polsce i w Europie.

Spotkanie z duetem MMC to dla uczestników nie lada wyzwanie. Zadanie eliminacyjne w tym odcinku polegać będzie na stworzeniu nowatorskiej, a zarazem praktycznej kreacji. Każdy z projektantów podchodzi jednak inaczej do swojej pracy, każdy z nich ma też inne wyczucie mody. Osobom zajmującym się klasycznymi projektami, trudno będzie wejść w rolę awangardowego twórcy. Dodatkowym utrudnieniem może być konieczność pracy w parach. Jak pokazały poprzednie odcinki, pomimo przyjacielskiej atmosfery, wszystkim bardzo zależy na wygranej. Ścierające się osobowości i tym razem sprawią, że w Centrum Promocji Mody będzie gorąco. Kto z szóstki finalistów okaże się prawdziwym wizjonerem i sprosta surowym wymaganiom jurorów? Widzowie będą mogli się tego dowiedzieć już w najbliższą środę.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×