"Projektanci na start" 20.11.2013, odc. 4. Łukasz Jemioł gościem programu!

W poprzednim odcinku jurorzy dokonali ostatecznej selekcji utalentowanych projektantów. W najbliższą środę widzowie kanału FOX Life obejrzą zmagania finałowej 12 uczestników programu "Projektanci na start" w pracowni.

Multimedia

Pod czujnym okiem Łukasza Jemioła, jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich projektantów, zmierzą się z pierwszym - tylko pozornie prostym - zadaniem eliminacyjnym. Jak sobie z nim poradzą, dowiemy się już 20 listopada o godz. 22.00.

CZYTAJ TAKŻE: "PROJEKTANCI NA START" 6.11.2013 ODC.2. JAKIE TALENTY ODKRYJĄ JURORZY? "PROJEKTANCI NA START". JURY ROZDAJE PRZEPUSTKI W PROGRAMIE

W poprzednim odcinku poznaliśmy finałową 12 uczestników, którzy otrzymali od jurorów: Anety Kręglickiej, Mony Kinal i Marka Straszewskiego, przepustki do następnego etapu programu. W 4. odcinku "Projektantów na start" spotkamy się z najlepszymi: Kamilem Czubą, Pjotrem Górskim, Gawłem Grzegórskim, Jakubem Haberem, Zofią Jędrzejczak, Jarkiem Juźwinem, Damianem Koniecznym, Emilią Korycką, Kamilem Sobczykiem, Aleksandrą Staniszewską, Dagmarą Stawiarską i Michaliną Szurgot.

Przed młodymi projektantami pierwsze zadanie w programie i spotkanie z jednym z najlepszych polskich kreatorów mody - Łukaszem Jemiołem. W swojej codziennej pracy projektant zwraca szczególną uwagę na konstrukcje strojów i detale. Kobiety, które noszą jego kreacje, wyglądają równocześnie nowocześnie, nonszalancko i stylowo. Czy w pozornie prostym zadaniu, przygotowanym przez Łukasza, uczestnikom uda się przemycić własny styl i inspiracje, jednocześnie mieszcząc się w czasie i spełniając wszystkie wymagania jurorów? Jakich rad udzielą uczestnikom eksperci w pracowni krawieckiej i poza nią, podczas pierwszego w programie integracyjnego spotkania "po godzinach"? Widzowie kanału FOX Life przekonają się o tym już w najbliższą środę.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×