"Projektanci na start" 25.12.2013, odc.9: Nowoczesny dress code

Dziewiąty odcinek talent show "Projektanci na start" zaprowadzi piątkę finalistów do świata biznesu.

Multimedia

Razem z Bartkiem Michalcem, twórcą młodej i prężnej marki modowej ZUO CORP., udadzą się do centrum Łodzi, by obserwować styl ubierania się kobiet pracujących w korporacjach. Po powrocie do pracowni ich zadaniem będzie uszycie klasycznego, kobiecego zestawu do biura - żakietu i spódnicy. Który z uczestników najlepiej odnajdzie się w sztywnych ramach tego zadania? Dowiemy się już w środę 25 grudnia o godz. 22.00.

Tydzień temu uczestnicy "Projektantów na start" mogli puścić wodze fantazji tworząc futurystyczne kreacje. Dodatkowo Marcelina Zawadzka i gościnni jurorzy z duetu MMC utrudnili im zadanie, łącząc ich w pary. Tej konkurencji nie wytrzymał pochodzący z Krakowa Kamil Czuba, mimo pozytywnej oceny jurorów, Anety Kręglickiej, Mony Kinal i Marka Straszewskiego.

Tym razem gościem pracowni w Centrum Promocji Mody będzie Bartek Michalec, twórca i główny projektant marki ZUO CORP., której wizytówką jest nowoczesny design z poszanowaniem tradycji. Kreacje ZUO CORP. noszone są przez największe gwiazdy polskiego show businessu, które cenią je za wymykające się banałowi konstrukcje, futurystyczną wizję i starannie dopracowane detale.

Bartek Michalec - gościnny juror najbliższego odcinka "Projektantów na start", mimo młodego wieku, ma już bardzo duże doświadczenie w branży modowej, zarówno w Polsce jak i za granicą. Jego charakterystyczny styl projektowania idealnie wpisuje się w zadanie eliminacyjne, w ramach którego młodzi twórcy, zainspirowani wycieczką do biurowego centrum Łodzi, muszą stworzyć praktyczny i nowoczesny uniform. Jednak ograniczenia czasowe i niestandardowe materiały nie będą sprzyjać uczestnikom w pracy nad idealnie skrojonym żakietem i spódnicą, które zachwycą jurorów. Kto z piątki finalistów najlepiej odnajdzie się w sztywnych ramach korporacyjnego stroju? Widzowie przekonają się już w najbliższą środę.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×