"Projektanci na start" 6.11.2013 odc. 2: Jakie talenty odkryją jurorzy?

Po premierowych zmaganiach castingowych, które widzowie kanału FOX Life zobaczyli w ubiegłą środę, czas na spotkania z kolejnymi utalentowanymi projektantami!

Multimedia

6 listopada o godz. 22.00 na antenie FOX Life fani mody będą mogli śledzić losy następnych projektantów, którzy staną przed jury i zaprezentują swoje najlepsze kreacje.

CZYTAJ TAKŻE: "PROJEKTANCI NA START" NA KANALE FOX LIFE JUŻ 30 PAŹDZIERNIKA FOX LIFE KRĘCI W POLSCE MODOWY REALITY SHOW

W kolejnym odcinku Aneta Kręglicka, Mona Kinal i Marek Straszewski nie ustają w poszukiwaniach prawdziwych talentów polskiej mody. Młodzi uczestnicy - o bardzo różnorodnych osobowościach, doświadczeniach i inspiracjach - ponownie będą próbowali zainteresować swoimi kreacjami surowych jurorów. Co zobaczą widzowie? - Z pewnością nie zabraknie oryginalnych projektów i indywidualistów. Twórcy zaprezentują kolekcje zróżnicowane pod względem materiałów, inspiracji oraz odbiorcy, do którego są kierowane. Bollywoodzkie suknie, glam rockowe, zadziorne płaszcze, a nawet kreacje przygotowane z domieszką psiej sierści, to wszystko daje nam obraz emocji związanych z drugą częścią łódzkich castingów do finałowej dwunastki - mówi Magdalena Strobel, Dyrektor Marketingu FOX International Channels Poland.

Projektanci ponownie zmierzą się z czasem, jurorami i własną wyobraźnią. W ciągu 3 minut będą musieli zaprezentować 3 sylwetki swojego autorstwa i zdobyć 3 głosy na tak od jurorów, by otrzymać przepustkę do udziału w pierwszym polskim modowym talent show. Inspiracje czerpane z natury, sztuki czy nietypowych materiałów - to wszystko zaprezentują widzom następni projektanci, chcący sprawdzić się przed kamerami. Czy wśród nich jurorzy znajdą osobę, która zostanie zwycięzcą programu?

Drugi odcinek programu "Projektanci na start" zostanie wyemitowany w środę, 6 listopada br. o godzinie 22.00 na antenie kanału FOX Life.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×