"Projektanci na start" odc.5, 27.11.2013: Pierwsze eliminacje w programie

Tym razem druga część finałowej 12 uczestników będzie miała okazję pracować pod czujnym okiem Łukasza Jemioła, jednego z najbardziej znanych i cenionych polskich projektantów.

Multimedia

Oprócz emocji w pracowni widzowie w najbliższym odcinku zobaczą prawdziwą walkę między uczestnikami, pierwszy pokaz mody, a na końcu dramatyczne chwile, gdy jurorzy i ekspert będą oceniać projekty. Którego z projektantów ocenią najlepiej? Dowiemy się już 27 listopada o godz. 22.00.

CZYTAJ TAKŻE: "PROJEKTANCI NA START" 20.11.2013, ODC. 4. ŁUKASZ JEMIOŁ GOŚCIEM PROGRAMU! "PROJEKTANCI NA START" 6.11.2013 ODC.2. JAKIE TALENTY ODKRYJĄ JURORZY?

W ostatnim odcinku widzowie i uczestnicy po raz pierwszy mieli okazję zajrzeć do specjalnie zaaranżowanej pracowni w Centrum Promocji Mody na łódzkiej ASP, którą odwiedził gość programu, Łukasz Jemioł. Swoje T-shirty pod jego okiem wykonała pierwsza grupa młodych projektantów. Tym razem do Centrum Promocji Mody zawitają Kamil Czuba, Piotr Górski, Jakub Haber, Dominik Konieczny, Ola Staniszewska i Michalina Szurgot. Czeka na nich jednak drobna niespodzianka - po integracyjnej imprezie z jurorami i ekspertem, będą mieli dodatkową przeszkodę do pokonania. Czy wszyscy sprostają zadaniu?

Ograniczenia w pracowni, jakie czekają na uczestników "Projektantów na start", to nie jedyna niespodzianka, którą napotkają na drodze do ostatecznego zwycięstwa. Po skończeniu pracy młodzi projektanci będą musieli przygotować swój pierwszy pokaz z udziałem modelek. Widzowie powinni przygotować się na prawdziwe emocje związane z wyborem dziewczyn na wybieg, a następnie na oceny jurorów i opinię eksperta, który zadecyduje, kto najlepiej wykonał zadanie, a kto nie sprostał wyzwaniu w prawdziwej pracowni. Jaki będzie jego finalny werdykt? Odpowiedź już w najbliższą środę!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×