"Prokop jest jak moja szpilka w d***"

Zdradza Wellman w rozmowie z "Galą".

Multimedia

Dziennikarka opowiedziała o tym, jak wyglądają jej relacje z młodszym przyjacielem.

  • Prokop. Marcin. Jest wielkim moim szczęściem. To, że go spotkałam. Pod każdym względem. Trafiłam na kogoś, kto mnie inspiruje zawodowo, pobudza do różnych rzeczy, kto jest młodszy, a przez to dużo odważniejszy. Prokop jest jak moja szpilka w dupie. Ciągle kłuje i mówi: ,,Idź do przodu, idź do przodu, jeszcze możesz, nie denerwuj się. Trzeba to zrobić...". [...] W przyszłym roku minie 10 lat, jak pracujemy ze sobą i się przyjaźnimy. To niezwykle rzadkie. Będzie jubileusz, zrobimy go z ,,odpałem", bo w tym środowisku nikt z nikim się nie przyjaźni. A jeśli to robi, to tylko dlatego, że ma interes. A my z Marcinem nie mamy. Zawodowo nie konkurujemy. Jesteśmy zespołem - powiedziała.

Dorota wyznała, że Prokop jest dla niej jak rodzina. Przy dłuższych rozstaniach oboje tęsknią za sobą. W telewizji to ogromna rzadkość, zazwyczaj takie relacje nie są bezinteresowne. W show biznesie powinno być więcej tak szczerej przyjaźni.

Czytaj także: Seksapil Doroty Wellman doceniony zagranicznie!? Prokop został redaktorem naczelnym magazynu o gadżetach "Stuff" Tyran i despota!?

Komentarze

Skomentuj
  • maria (gość)

    Oboje są rewelacyjni:))powodzenia życzę na długie lata:))

    20.07.2010 17:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×