"Prokurator". Kto jest kim w serialu? Poznaj bohaterów [GALERIA]

Już od 3 września, w każdy czwartek, na antenie TVP2 będzie emitowany nowy serial kryminalny pt. "Prokurator". Licząca 10 odcinków produkcja powstała na podstawie scenariusza jednego z najpopularniejszych polskich twórców kryminałów, laureata Paszportu Polityki – Zygmunta Miłoszewskiego, który napisał go wspólnie z bratem ­– Wojciechem Miłoszewskim. W roli tytułowego prokuratora - Jacek Koman. Do premiery pierwszego odcinka zostało jeszcze trochę czasu, więc to doskonała okazja, aby poznać bliżej bohaterów serialu.

Multimedia

"Prokurator" to dziesięć 45–cio minutowych odcinków, z których każdy opowiada zamkniętą kryminalną historię jednego śledztwa prowadzonego przez prokuratora Kazimierza Procha (Jacek Koman) i jego partnera – Witolda Kielaka (Wojtek Zieliński). Nietuzinkowe sprawy i nietuzinkowa para tropiąca zabójców wyróżniają serial na tle innych produkcji tego typu. Tłem kryminalnych zagadek jest Warszawa – to pierwszy serial, którego akcja dzieje się np. Muzeum Powstania Warszawskiego, a także w warszawskim ZOO czy Barze Bambino.

W rolach głównych występują Jacek Koman, Wojtek Zieliński, Magdalena Cielecka, Janusz Michałowski i Dorota Kolak. Reżyserem pierwszych pięciu odcinków jest Jacek Filipiak, natomiast za drugą transzę odpowiada Maciej Pieprzyca, którego ostatni film "Chce się żyć" został obsypany nagrodami na polskich i zagranicznych festiwalach w 2013 roku.

Premiera pierwszego odcinka serialu "Prokurator" już 3 września o godzinie 21.45 na antenie TVP2.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×