"Prokurator" - nowy serial kryminalny TVP2 z Komanem, Cielecką i Zielińskim

W nowym serialu kryminalnym TVP2 "Prokurator" zobaczymy m.in. Jacka Komana, Magdalenę Cielecką i Wojciecha Zielińskiego.

Multimedia

Telewizja Polska przygotowuje nowy serial kryminalny, którego akcja toczy się w Warszawie. Głównym jego bohaterem jest prokurator Kazimierz Proch, który przed przejściem na emeryturę stara się rozwikłać zagadkę z przeszłości, dotyczącą swojej rodziny. Pomoże mu w tym jego przyjaciel - młody policjant. W każdym odcinku wspólnie z pracownicą policyjnego laboratorium będą rozwiązywać także kryminalne sprawy.

W "Prokuratorze" zagrają m.in. Jacek Koman, Wojciech Zieliński, Magdalena Cielecka, a także Dorota Kolak, Magdalena Turczeniewicz, Małgorzata Buczkowska, Karolina Kominek, Janusz Michalski, Mirosław Haniszewski, Tomasz Sapryk, Marta Ścisłowicz, Paweł Tomaszewski i Lech Mackiewicz.

Scenariusz tego dziesięcioodcinkowego serialu napisali bracia Zygmunt i Wojciech Miłoszewscy. Produkcję z ramienia producenta wykonawczego ATM Grupy nadzorują Artur Kowalewski oraz Magdalena Zielska, która pracowała m.in. przy produkcji serialu "Pitbull". Prawdopodobnie "Prokurator" trafi do ramówki TVP2 jesienią 2015 r.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×