"Prokurator". Zobacz zwiastun serialu [WIDEO]

Od 3 września, w każdy czwartek o godzinie 21.45, na antenie TVP2 będzie emitowany nowy serial kryminalny, zrealizowany na podstawie scenariusza braci Miłoszewskich, "Prokurator". W rolach głównych Jacek Koman, Wojciech Zieliński, Magdalena Cielecka i Dorota Kolak. Obejrzyjcie zwiastun produkcji.

Multimedia

"Prokurator" to dziesięć 45–cio minutowych odcinków, z których każdy opowiada zamkniętą kryminalną historię jednego śledztwa prowadzonego przez prokuratora Kazimierza Procha (Jacek Koman) i jego partnera – Witolda Kielaka (Wojtek Zieliński). Nietuzinkowe sprawy i nietuzinkowa para tropiąca zabójców wyróżniają serial na tle innych produkcji tego typu. Tłem kryminalnych zagadek jest Warszawa – to pierwszy serial, którego akcja dzieje się np. Muzeum Powstania Warszawskiego, a także w warszawskim ZOO czy Barze Bambino.

CZYTAJ TAKŻE:
"PROKURATOR". KTO JEST KIM W SERIALU? POZNAJ BOHATERÓW [ZDJĘCIA]
"PROKURATOR". ZYGMUNT I WOJCIECH MIŁOSZEWSCY O PRACY NAD SCENARIUSZEM SERIALU [WIDEO]

W rolach głównych występują Jacek Koman, Wojtek Zieliński, Magdalena Cielecka, Janusz Michałowski i Dorota Kolak. Reżyserem pierwszych pięciu odcinków jest Jacek Filipiak, natomiast za drugą transzę odpowiada Maciej Pieprzyca, którego ostatni film "Chce się żyć" został obsypany nagrodami na polskich i zagranicznych festiwalach w 2013 roku.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×