"Promyk nadziei" obsada. Aktorzy "Bahari Beklerken" na co dzień wyglądają zupełnie inaczej! Zobacz ich prywatne zdjęcia

"Promyk nadziei" obsada. Aktorzy i aktorki znani z serialu "Promyk nadziei" mają konta w mediach społecznościowych i dzięki temu możemy zobaczyć, jak prezentują się prywatnie! Wyglądają inaczej niż w serialu! Zobacz prywatne zdjęcia aktorek i aktorów z "Promyka nadziei"!

Multimedia

"Promyk nadziei" - aktorzy i aktorki prywatnie

"Promyk nadziei" (org. "Bahari Beklerken") to serial, który niedawno zadebiutował w Telewizji Polskiej, ale już podbił serca widzów! Opowiada historię rozdzielonej rodziny. W wyniku intrygi Halila (Şerif Bozkurt) i jego chciwej żony, Neslihan (Esin Civangil), Ömer (Fatih Ayhan) trafił na wiele lat do więzienia, niesłusznie oskarżony o kradzież. Jego żona, Ipek (Gülsah Aydin), urodziła córeczkę. Dziecko zostało jej odebrane. Neslihan, która chciała rozdzielić Ipek i Ömera, oddała Bahar (Isabella Damla Güvenilir) obcym ludziom. Dziewczynka została wychowana przez Kadira (Ayhan Kizilsu) i Selmę (Duygu Gökhan). Jedenaście lat później Ömer wraca, by dokonać zemsty na tych, którzy zniszczyli jego rodzinę.

Znamy go z roli Ömera albo Mahira w "Elif". Jaki jest Fatih Ayhan prywatnie? To człowiek wielu talentów!Zobacz więcej

W "Promyku nadziei" jest całkiem sporo bohaterów, niestety głównie tych co mieszają w życiach głównych postaci. A jacy są aktorzy serialu prywatnie? W sieci publikują zdjęcia z podróży, ze zwierzętami czy - niektórzy - z członkami rodziny. Większość z nich nie przypomina prywatnie swoich bohaterów!

Jacy są na co dzień Gülsah Aydin, Fatih Ayhan, Hande Arisoy czy Duygu Gökhan? Zobaczcie w naszej galerii!

Ile odcinków ma serial? Odpowiadamy na pytania związane z tureckim serialem!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×