"Promyk nadziei" odcinek 2. Kadir wyjawi, że to Neslihan kazała mu zabić córkę Ipek? Bahar spotyka swoją matkę! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 2. odcinku "Promyka nadziei" Kadir prosi Neslihan o pomoc, bo inaczej wyjawi, że to ona kazała mu zabić córkę Ipek! Z kolei Bahar spotyka swoją matkę... Sprawdź, co się wydarzy w 2. odcinku serialu "Promyk nadziei".

Multimedia

"Promyk nadziei" odcinek 2. w poniedziałek, 22.03.2021 o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Poznaliśmy Ipek (Gülsah Aydin), która cierpi po stracie dziecka oraz jej byłego męża, Ömera (Fatih Ayhan), który wrócił do Turcji, by się zemścić! Przed laty rodzina żony wsadziła go do więzienia. Z kolei mała Bahar (Isabella Damla Güvenilir) jest gnębiona przez swoją macochę, Selmę (Duygu Gökhan).

Ömer wraca do Turcji, by się zemścić! Macocha Bahar znęca się nad nią? Co wydarzy się w pierwszym odcinku?Zobacz więcej

W 2. odcinku serialu "Promyk nadziei" Kadir (Ayhan Kizilsu) jest w trudnej sytuacji finansowej. Prosi Neslihan (Esin Civangil) o pieniądze w zamian za milczenie. Kobieta odmawia. Kadir odwiedza ją i przyprowadza ze sobą Bahar. Wiele lat temu Neslihan i Halil (Şerif Bozkurt) kazali Kadirowi zabić nowo narodzone dziecko Ipek i Ömera. Kadir nie spełnił ich polecenia, lecz wychował Bahar jako swoją córkę.

Dla dobra ciotki Melihy (Alev Oraloğlu) i Ozana (Ali Yağız Durmuş) Ipek decyduje się na ślub z Mahmutem. Bahar spotyka płaczącą Ipek. Nie wie, że kobieta jest jej matką. Między nimi nawiązuje się nić porozumienia.

Zehra i Ömer albo Nihan i Emir, czyli fikcyjne związki w tureckich serialach! Którzy bohaterowie zawarli umowę i udawali miłość?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Isa (gość)

    Coraz bardziej podob mi sie ten serial

    22.03.2021 10:11
  • Cobra 123 (gość)

    Ggggggggggggggggg

    19.03.2021 18:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×