"Promyk nadziei" odcinek 3. Ömer przerywa ślub Ipek i Mahmuta! Selma wyrzuca Bahar z domu! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ipek zgodziła się wyjść za Mahmuta i w 3. odcinku "Promyk nadziei" nadejdzie dzień ich ślubu. Pojawi się na nim Ömer i go udaremni! Sprawdź, co się wydarzy w 3. odcinku serialu "Promyk nadziei".

Multimedia

"Promyk nadziei" odcinek 3. we wtorek, 23.03.2021 o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Kadir (Ayhan Kizilsu) nie ma pieniędzy i prosił Neslihan (Esin Civangil) o pomoc. Zaczął ją nawet szantażować, że wyjawi prawdę o tym, że kiedyś kazała mu zabić córkę Ipek (Gülsah Aydin)! Z kolei Ipek zgodziła się wyjść za Mahmuta...

Kadir wyjawi, że to Neslihan kazała mu zabić córkę Ipek? Bahar spotyka swoją matkę!Zobacz więcej

W 3. odcinku serialu "Promyk nadziei" Ömer (Fatih Ayhan) spotyka Ipek na cmentarzu. Potem zjawia się na ceremonii zaślubin Ipek i Mahmuta i udaremnia zawarcie małżeństwa. Halil (Şerif Bozkurt) jest wściekły!

Tymczasem Selma (Duygu Gökhan) wyrzuca Bahar (Isabella Damla Güvenilir) z mieszkania. Dziewczynka jest załamana i spędza noc na ulicy. Z kolei Kadir trafia do aresztu i dzwoni stamtąd do Neslihan. Prosi kobietę, by zaopiekowała się jego rodziną.

Zehra i Ömer albo Nihan i Emir, czyli fikcyjne związki w tureckich serialach! Którzy bohaterowie zawarli umowę i udawali miłość?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • zola (gość)

    Super serial kolejny!

    23.03.2021 10:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×