"Promyk nadziei" odcinki 161-164. Strzelanina, porwanie i morderstwo! To wydarzy się w finałowym tygodniu [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Promyk nadziei" powoli dobiega końca. Już wkrótce ostatnie odcinki serialu, w których będzie się działo - strzelanina, porwanie, morderstwo! Co wydarzy się w finałowym tygodniu? Zobacz, jaki będzie finał "Promyka nadziei"!

Multimedia

"Promyk nadziei"

Serial "Promyk nadziei" podbił serca widzów. Jednak historia Bahar, która została odebrana rodzicom - Ipek i Ömerowi - i wychowana przez Kadira i Selmę, dobiega końca. Serial w polskiej wersji liczy 164 odcinki, więc jego finał zobaczymy już 2 grudnia!

Jak skończy się serial o Ipek i Ömerze? To morderstwo zaskoczy wszystkich!Zobacz więcej

A w ostatnim, finałowym tygodniu będzie się działo! Strzelanina, porwanie, morderstwo... emocji nie zabraknie! Zobaczymy finał trójkąta miłosnego - Filiz, Halila i Ahmeta. Okaże się, czy Bahar odzyskała pamięć i co dokładnie sobie przypomniała. Czeka nas też sporo dramatów, bo Mahmut nie odpuści Ipek!

Wiemy, jaki serial zastąpi historię o Ipek i Ömerze! W obsadzie Demet Özdemir!Zobacz więcej

Co wydarzy się w finałowym tygodniu "Promyka nadziei"? Zobacz streszczenia ostatnich odcinków w naszej galerii!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ipek (gość)

    Zgadzam się z opinią Laydy.Jeśli nie pokażą odcinków nakręconych dla widzów spoza Turcji daremne było w ogóle kupowanie serialu opowiadajacego o przemocy nieukaranej.Ale co tam - dla prezesa liczy się tylko kasa za 15 minut reklam przed filmem.Żadna odpowiedzialność.Zapomnialam wspomnieć o drastycznych filmikach sponsorowanych z naszych podatków, które ukazują drastyczne sceny wypadków na drogach.A więc przemoc górą w tvp.

    29.11.2021 16:13
  • Laydy (gość)

    Najgłupszy serial jaki oglądałam. Podbić to on podbił ale chyba szczyt durnoty wymyślony przez jakiegoś debila-scenarzystę. Już za sam fakt ukrywania ciąży przez 9 miesiecy, porwanie porzuconego dziecka w szpitalu, którego matka nie chciała, a za chwilę, gdy go oddali to się znalazła, Wąsaty konus z krzywymi nogami, który lata z pistoletem i wszystkim grozi, a nieudolna turecka policja nie rozwiązuje ani jednej sprawy. Żałosne wątki, gdzie dzici są maltretowane psychiczne przez dorosłych ludzi....

    29.11.2021 13:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×