"Promyk nadziei". W serialu Polen Ocakoğlu wciela się w naiwną Filiz. Prywatnie jest zgoła inna!

W tureckiej telenoweli "Promyk nadziei" jedną z ulubionych postaci widzów jest naiwna i wrażliwa Filiz, córka Selmy i kochanka Halila. Wciela się w nią Polen Ocakoğlu. Jej postać dzieli widzów - część nie może jej znieść, a inni wprost nie wyobrażają sobie bez niej serialu. Jaka jest prywatnie? Zobacz zdjęcia tureckiej piękności!

Multimedia

Od początku w serialu "Promyk nadziei" jedną z ról gra Polen Ocakoğlu. Wciela się w rolę Filiz, która na początku zaskarbiła sobie przychylność widzów - jako jedna z nielicznych była wrażliwa na krzywdę Bahar (Isabella Damla Güvenilir). Potem jedna wiele się zmieniło - wdała się w romans z żonatym Halilem (Şerif Bozkurt) i naiwnie wierzy w jego zapewnienia.

Gülsah Aydin wciela się w piękną Ipek. Jak wygląda na co dzień? Co o niej wiemy?Zobacz więcej

Polen Ocakoğlu - kariera i życie prywatne

Filiz gra Polen Ocakoğlu, która dopiero zaczyna swoją karierę aktorską. Urodziła się w 1992 roku i "Promyk nadziei" był jej pierwszym poważniejszym projektem. Teraz jej kariera rozkwita - gra w kolejnych produkcjach! W 2021 roku dostała rolę w serialu "Bayram Sekeri".

Serialowa Peri, czyli Elif Tığlı, zachwyca urodą! Młoda gwiazda jest nie tylko utalentowaną aktorką!Zobacz więcej

Polen Ocakoğlu niewiele zdradza o sobie, ale prowadzi konto na Instagramie i chętnie publikuje swoje zdjęcia. Dzięki temu wiemy, że uwielbia zwierzęta - konie czy psy to jej przyjaciele! Pokazuje się też w różnych sesjach, jak i w naturalnym wydaniu.

W naszej galerii możecie zobaczyć, jak Polen Ocakoğlu prezentuje się na co dzień!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×