Protesty we Włoszech po zakończeniu serialu "Una grande famiglia"

Zakończenie pierwszej serii serialu "Una grande famiglia" wywołało we Włoszech wielkie protesty.

Multimedia

"Una grande famiglia" to serial emitowany we włoskiej telewizji RAI, który cieszył się wielką popularnością wśród widzów. Niezadowoleni z zakończenia pierwszej serii fani serialu zaprotestowali w telewizji RAI i wysłali pozwy do dwóch urzędów. Nadawanie pierwszego sezonu "Wielkiej rodziny" zakończono w maju 2012, ale do dziś widzowie domagają się nakręcenia kolejnej części. W pozwach napisano, że zakończenie serialu bez rozwiązania wszystkich tajemnic rodziny Rengoni to naruszenie praw widzów i ich zaufania do nadawcy oraz podkopanie wiary w to, że poznają zakończenie zagadkowych wątków rodzinnej sagi.

Powodem, dla którego "Una grande famiglia" wywołuje tyle emocji, jest fakt, że uznana została za jeden z najważniejszych seriali w historii włoskiej telewizji publicznej. Krytycy i widzowie docenili przede wszystkim rozmach, z jakim powstało 6 odcinków serialu, wciągającą fabułę oraz znakomitą grę gwiazd włoskiego kina.

Pod wpływam masowych protestów telewizja RAI zdecydowała się przygotować kolejny sezon serialu, który ma być emitowany od jesieni tego roku. Z pewnością druga część sagi "Una grande famiglia" będzie cieszyła się podobną popularnością co pierwsza, która gromadziła przed telewizorami w każdą niedzielę ponad 7 milionów widzów.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×