"Protokolantka". Cicha i miła starsza pani zostaje aniołem zemsty! Serial wkrótce w Ale kino+!

Spojrzenie na pracę policji kryminalnej z niecodziennej perspektywy w serialu "Protokolantka" w Ale Kino+. Cicha, miła, skromna starsza pani – to jedna twarz policyjnej protokolantki. Ale Freya Becker ma też inną. Jaką skrywa tajemnicę? Sprawdź!

Multimedia

"Protokolantka" - premierowy odcinek w niedzielę, 3.03.2019 o godz. 20:10 w Ale Kino! - sprawdź program tv

Bohaterka serialu, 60-letnia Freya Becker to cicha, skromna starsza pani, która pracuje jako protokolantka w wydziale śledczym berlińskiej policji. Jest miła, uprzejma, ale trzyma się na dystans, nie nawiązuje bliższych relacji. Codziennie skrupulatnie protokołuje opisy najstraszliwszych niegodziwości, jakie człowiek może wyrządzić drugiemu człowiekowi. Najczęściej są to krzywdy wyrządzane przez mężczyzn kobietom i dzieciom.

Rafał Zawierucha pokaże kulisy wręczenia Oscarów 2019! Gdzie oglądać?Zobacz więcej

Freya tylko pozornie pozostaje nieporuszona i na chłodno przyjmuje treść owych protokołów. Dowiadujemy się, że w dzieciństwie sama doświadczyła przemocy, dość wcześnie i w dramatycznych okolicznościach opuściła dom wraz z młodszym bratem (Moritz Bleibtreu), później wyszła za mąż za policjanta. Największy dramat jej życia wiąże się z nagłym zniknięciem jej córki Marie (Zoe Moore). Choć wszyscy dookoła uznali ją za zmarłą, Freya nigdy się z tym nie pogodziła. Jej mąż nie przeżył tego ciosu od losu, więc musi sama radzić sobie z traumą.

Tymczasem w pracy Freya trafia na sprawę zaginięcia młodej kobiety. Okoliczności przypominają te, które towarzyszyły zaginięciu jej córki. Ofiara zniknęła po tym, jak została zgwałcona. Podejrzenie pada na męża kobiety, ale z braku dowodów zostaje on uniewinniony. I tu zaczyna się misja bohaterki - Freya zostaje aniołem zemsty…

Niemiecko-austriacka odpowiedź na skandynawski "Most nad Sundem"!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×