Przebojowe Opole 2019. Barbara Kurdej-Szatan zaśpiewała z mężem, a Edyta Górniak z Krzysztofem Cugowskim!

Za nami "Przebojowe Opole" Telewizji Polsat! Podczas niedzielnego koncertu na scenie pojawili się m.in. gwiazdy z zagranicy: Shaggy, Filatov & Karas i Jenny Berggren z ACE OF BASE. Zaśpiewały także wyjątkowe duety: Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan oraz Krzysztof Cugowski i Edyta Górniak.

Multimedia

W ostatni weekend czerwca w Opolu dobył się festiwal "Przebojowe Opole 2019", który w dwa dni zgromadził tłumy w opolskim amfiteatrze. Pierwszy dzień stał pod znakiem kabaretów, drugi - występów muzycznych. Koncert "Jedziemy na wakacje" przepełniony był gwiazdami i wyjątkowymi wakacyjnymi przebojami.

Barbara Kurdej-Szatan przeszła z TVP do Polsatu!Zobacz więcej

W niedzielę, w pierwszej części wystąpili: Wilki, Lanberry, Maciej Maleńczuk, C-Bool, KOMODO & SYKES, Enej, Sen, a także Barbara Kurdej-Szatan (która również współprowadziła koncert) z mężem, Rafałem Szatanem. Z gwiazd zagranicznych na scenie pojawili się: Shaggy, Filatov & Karas oraz Jenny Berggren from ACE OF BASE. Prezydent Opola, Arkadiusz Wiśniewski, wręczył Shaggy'emu statuetkę Przebojowego Opola.

Druga część wieczoru to koncert jubileuszowy na 50-lecie pracy artystycznej Krzysztofa Cugowskiego, który zaśpiewał z Edytą Górniak i Ryszardem Rynkowskim. Na scenie towarzyszyli mu też wirtuoz gitary Marek Raduli i pierwszy basista Budki Suflera Janusz Pędzisz.

Edyta Górniak topless i pośladki Ani Wendzikowskiej, czyli wakacyjne zdjęcia gwiazd w sieciZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×