"Przejście" sezon 1. Serial "The Passage" trafi do Polski! Kiedy premiera? [DATA PREMIERY, GDZIE OGLĄDAĆ]

Świetna wiadomość dla fanów zagranicznych seriali! Już w lutym na antenie telewizji FOX zadebiutuje serial "The Passage", który w Polsce będzie funkcjonować jako "Przejście". Sprawdźcie, co wydarzy się w 1. sezonie serialu!

Multimedia

"PRZEJŚCIE" SEZON 1. - PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 18 LUTEGO O GODZ. 21:05 NA ANTENIE FOX

W tajnej bazie armii amerykańskiej w Kolorado trwają badania nad rzadkim wirusem, który został odkryty kilka lat wcześniej w boliwijskiej dżungli. Eksperymenty prowadzone są pod nazwą „Projekt Noah”. Wirus wydłuża życie i zwiększają siłę fizyczną. Jednak okazuje się, że są też skutki uboczne jego działania, gdyż zmienia ludzi w istoty podobne do wampirów, zwanymi Wirolami. Widząc jak silne stają się te „istoty” wojsko chce wykorzystać je do własnych celów, bo nowy gatunek wydaje się doskonałą bronią biologiczną. Jednak dopóki trwają badania zarażeni przetrzymywani są w specjalnej, tajnej placówce. Nikt jeszcze nie podejrzewa, że eksperyment może wymknąć się spod kontroli i zagrozić całej ludzkości.

Lekarze ze szpitala Grey Sloan Memorial wracają po przerwie! Co się wydarzy w nowych odcinkach?Zobacz więcej

To właśnie tam agent specjalny FBI Brad Wolgast (Mark-Paul Gosselaar, Cenny ładunek) dostarcza wybranych przez agencję ludzi, którzy mają zostać poddani eksperymentom. W kolejnej fazie projektu wirus ma zostać podany dziecku. Dlatego Wolgast dostaje za zadanie dostarczenie do Kolorado dziesięcioletniej dziewczynki o imieniu Amy (Saniyya Sindey), która po śmierci matki trafiła do domu opieki. Jednak po przejęciu dziewczynki w agencie zaczynają budzić się wyrzuty sumienia aż w końcu postanawia porzucić swoją pracę i pomóc jej uciec przed czekającym na nią niebezpieczeństwem. Od tej pory pomiędzy nim a Amy tworzy się niezwykle silna więź. Oboje będą musieli stawić czoła amerykańskiej armii, agentom specjalnym oraz bezwzględnym naukowcom.

Serial oparty na trylogii Justina Cronina: Przejście, Dwunastu i Miasto Luster. W jednym z wywiadów autor książek powiedział:

Spędziłem nad tym materiałem w sumie 10 lat z taką myślą, że pewnego dnia uda się stworzyć z tego serial telewizyjny. To co mogę teraz powiedzieć, to że jest cudowny.

Za sterami serialu stoją Liz Heldens oraz Matt Reeves (Ewolucja planety małp). Wśród producentów jest także Ridley Scott (Gladiator, Obcy). W obsadzie znaleźli się również: Mark-Paul Gosselaar, Saniyya Sindey, Vincent Piazza, Brianne Howey, Jamie McShane, Caroline Chikezie oraz Emmanuelle Chriqui.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×