"Przeklęta". Już jest oficjalny zwiastun nowego serialu Netflix z Katherine Langford w roli głównej!

Netflix zaprezentował oficjalny zwiastun serialu "Przeklęta", w którym w rolach głównych wystąpili: Katherine Langford, Devon Terrell i Gustaf Skarsgård. Czego można się spodziewać po nowej produkcji amerykańskiego serwisu? Sprawdźcie!

Multimedia

"Przeklęta” od 17 lipca na Netflix

"Przeklęta" to serial na podstawie powieści z listy bestsellerów magazynu New York Times, jest nową wersją legendy arturiańskiej opowiedzianą z perspektywy Nimue, młodej kobiety z tajemniczymi zdolnościami, której przeznaczeniem jest zostać potężną (i tragiczną) Panią Jeziora. Po śmierci swojej matki Nimue zyskuje nieoczekiwaną pomoc ze strony Artura, skromnego najemnika, z którym wyrusza na misję znalezienia Merlina i dostarczenia mu starożytnego miecza.

Gwiazda "13 powodów" w zupełnie nowej odsłonie! Kiedy premiera serialu z Katherine Langford w roli głównej?Zobacz więcej

Podczas swojej podróży Nimue staje się symbolem odwagi i rebelii przeciwko przerażającym Czerwonym Paladynom i dowodzącym nimi królem Utherem. Przeklęta jest opowieścią o dojrzewaniu, która porusza zagadnienia bliskie współczesnemu widzowi, takie jak destrukcja środowiska naturalnego, terror religijny, bezsens wojny i znajdywanie odwagi, by pociągnąć innych do walki z niemożliwym do pokonania wrogiem.

W sieci pojawił się już oficjalny zwiastun serialu "Przeklęta". Zobacz, jak zapowiada się 1. sezon "Cursed".

https://www.youtube.com/watch?v=fR2_Ik4aHlE

W serialu zagrali: Katherine Langford (Nimue), Devon Terrell (Artur), Gustaf Skarsgård (Merlin), Daniel Sharman (Płaczący Mnich), Sebastian Armesto (król Uther Pendragon), Matt Stokoe (Gawain), Lily Newmark (Pym), Shalom Brune-Franklin (Igraine), Emily Coates (Siostra Iris), Billy Jenkins (Squirrel), Bella Dayne (Red Spear), Peter Mullan (Ojciec Carden).

30 czerwca br. Netflix zaprezentował również nowe zdjęcia z planu "Przeklętej". Znajdziesz je w galerii!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×