"Przeklęta". Katherine Langford śpiewa piosenkę promującą serial Netflixa. Posłuchaj "I Could Be Your King"!

Netflix udostępnił piosenkę, promującą serial "Przeklęta". Śpiewa ją Katherine Langford, która gra też główną rolę w produkcji. Posłuchaj "I Could Be Your King"!

Multimedia

"Przeklęta" - Katherine Langford śpiewa

Tuż przed premierą "Przeklętej", Netflix udostępnił piosenkę "I Could Be Your King" promującą serial. Wykonuje ją Katherine Langford, która w serialu wciela się w główną rolę. Jej postać to Nimue, młoda kobieta z tajemniczymi zdolnościami, której przeznaczeniem jest zostać potężną (i tragiczną) Panią Jeziora.

Przypomnijmy, że Katherine Langford urodziła się 29 kwietnia 1996 roku w Perth w Australii. Od 2014 do 2015 roku studiowała na Principal Academy of Dance & Theatre Arts na kierunku muzyka teatralna. Tam pojawiła się w musicalu Godspell, gdzie grała Morgan. Była wtedy jedną z pięciu aktorów, którzy wzięli udział w projekcie "Advanced Actors Residency" instytutu NIDA w 2015. Przełomem w jej karierze był występ w serialu "Trzynaście powodów" Netflixa. Wcieliła się w nim w postać Hannah Baker.

"Przeklęta" - o serialu

"Przeklęta" jest nową wersją legendy arturiańskiej opowiedzianą z perspektywy Nimue. Po śmierci swojej matki Nimue zyskuje nieoczekiwaną pomoc ze strony Artura, skromnego najemnika, z którym wyrusza na misję znalezienia Merlina i dostarczenia mu starożytnego miecza. Podczas swojej podróży dziewczyna staje się symbolem odwagi i rebelii przeciwko przerażającym Czerwonym Paladynom i dowodzącym nimi królem Utherem. Przeklęta jest opowieścią o dojrzewaniu, która porusza zagadnienia bliskie współczesnemu widzowi, takie jak destrukcja środowiska naturalnego, terror religijny, bezsens wojny i znajdywanie odwagi, by pociągnąć innych do walki z niemożliwym do pokonania wrogiem.

Katherine Langford zdradziła, jak powstawał fantastyczny świat w nowym serialu NetflixaZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×