"Przeklęta". Meksykańska aktorka zachwyca swoją urodą! Kim jest Renata Notni? Ile lat ma gwiazda nowej telenoweli TV4?

Już dzisiaj na antenie TV4 zadebiutuje telenowela "Przeklęta", której gwiazdą jest Renata Notni. Meksykańska piękność zachwyca swoją urodą! Ile ma lat? Skąd pochodzi? Gdzie jeszcze zagrała? Sprawdziliśmy!

Multimedia

KIM JEST RENATA NOTNI?

Renata Notni urodziła się 2 stycznia 1995 roku w Cuernavaca w Meksyku. Już jako dziecka kształciła się aktorsko, w tym uczęszczała do Centro de Educación Artística, gdzie Televisa kształci przyszłych aktorów swoich telenowel.

Aurora zostaje uznana za przeklętą! W dziewczynie zakocha się Rodrigo?Zobacz więcej

Na małym ekranie Renata Notni zadebiutowała już w 2006 roku, gdzie jako dziecko zagrała w "Código postal". Następnie przyszedł czas na, znany również w Polsce, serial "Miłosny nokaut" czy "Morze miłości" (2009).

Kolejne lata przyniosły następne telenowele. W 2011 roku młodziutka aktorka dołączyła do obsady "Miłości i przeznaczenia", a także "Amorcito Corazón". Później przyszedł czas na "Qué bonito amor" (2012), "Quiero amarte" (2013) oraz "Yo quisiera" (2015).

RENATA NOTNI - KARIERA

Pierwsza główna rola Renaty Notni przyszła wraz z 2015 rokiem, gdy aktorka otrzymała angaż w telenoweli "Amor de Barrio". To był przełom. Po tej roli Renata Notni zagrała nawet na teatralnych deskach, w spektaklu "Las que no sienten" (2015).

W 2016 roku młoda aktorka znalazła się w obsadzie serialu "Sueño de amor", po czym przyszedł czas na główną rolę w "Przeklętej". Obecnie aktorkę można oglądać również w "El dragón".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Widz (gość)

  Szkoda tylko ,że zmieniona godzina emisji i tylko Jedna telenowela leci 😞

  15.11.2019 21:30
 • Widz (gość)

  Bardzo mi się podoba godny polecenia i miło można spędzić czas

  13.07.2019 13:18
 • Widz (gość)

  Super telenowela ! Fajnie się ogląda ! Polecam ! Oglądamy z całą rodzinką przy kawie.

  13.07.2019 11:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×