"Przeklęta" Netflix. Katherine Langford z "13 powodów" w zupełnie nowej odsłonie! Kiedy premiera "Cursed"?

"Przeklęta" ("Cursed") to nowy serial Netflixa, z Katherine Langford w roli głównej. Produkcja zadebiutuje w serwisie już niebawem. W sieci pojawiły się właśnie pierwsze zdjęcia i plakat serialu "Przeklęta".

Multimedia

"Przeklęta" - o czym jest nowy serial Netflixa?

"Przeklęta" to serial na podstawie powieści z listy bestsellerów magazynu New York Times, nową wersją legendy arturiańskiej opowiedzianą z perspektywy Nimue, młodej kobiety z tajemniczymi zdolnościami, której przeznaczeniem jest zostać potężną (i tragiczną) Panią Jeziora.

Po śmierci swojej matki Nimue zyskuje nieoczekiwaną pomoc ze strony Artura, skromnego najemnika, z którym wyrusza na misję znalezienia Merlina i dostarczenia mu starożytnego miecza. Podczas swojej podróży Nimue staje się symbolem odwagi i rebelii przeciwko przerażającym Czerwonym Paladynom i dowodzącym nimi królem Utherem. Przeklęta jest opowieścią o dojrzewaniu, która porusza zagadnienia bliskie współczesnemu widzowi, takie jak destrukcja środowiska naturalnego, terror religijny, bezsens wojny i znajdywanie odwagi, by pociągnąć innych do walki z niemożliwym do pokonania wrogiem.

Nowe seriale fantasy. Poznaj 12 potencjalnych hitów w klimacie "Gry o tron"! Zobacz więcej

"Przeklęta" - obsada

W "Cursed" wystąpili: Katherine Langford (Nimue), Devon Terrell (Artur), Gustaf Skarsgård (Merlin), Daniel Sharman (Płaczący Mnich), Sebastian Armesto (król Uther Pendragon), Matt Stokoe (Gawain), Lily Newmark (Pym), Shalom Brune-Franklin (Igraine), Emily Coates (Siostra Iris), Billy Jenkins (Squirrel), Bella Dayne (Red Spear), Peter Mullan (Ojciec Carden)

"Przeklęta" z Katherine Langford w roli głównej składa się z 10 godzinnych odcinków. Scenariusz powstał na podstawie książki autorstwa Toma Wheelera i Franka Millera.

Konkretna data premiery "Przeklętej" nie jest jeszcze znana. Netflix zapowiedział jednak, że będzie to latem 2020.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×