"Przeklęta" odcinek 4. Aurora próbuje wymknąć się na egzamin! Po latach spotka... Rodrigo! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 4. odcinek serialu "Przeklęta". Aurora próbuje wymknąć się na egzamin! Po latach spotka... Rodrigo! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 4. odcinku telenoweli "Przeklęta"!

Multimedia

"Przeklęta" od czwartku, 11.07.2019 o godz. 17:00 w TV4! - sprawdź program tv

W 4. odcinku telenoweli "Przeklęta" Aurora (Renata Notni) wyrzuca za drzwi narzucającego się jej architekta. Nic nie mówi o całym zajściu ciotce, ale próbuje jej zasugerować, że mężczyzna nie jest chodzącym ideałem, za jaki Brigida (Paty Díaz) go uważa. Kobieta pozostaje jednak głucha na jakiekolwiek krytyczne uwagi.

Aurora zostaje uznana za przeklętą! W dziewczynie zakocha się Rodrigo?Zobacz więcej

Tymczasem na hacjendę Elsy (Maya Mishalska) przyjeżdża wdowa po jej bracie, Hipolicie - Corina (Cecilia Gabriela), wraz z córką - Monicą (Laura Carmine). Znając wyrachowanie i przebiegłość obu kobiet, Elsa domyśla się, że coś knują, zwłaszcza że część hacjendy w testamencie jej ojca została zapisana zmarłemu Hipolitowi.

Rodrigo (Pablo Lyle) nie może się doczekać dnia egzaminów wstępnych, kiedy ma nadzieję spotkać wreszcie Aurorę. Pilar (Gema Garoa), która dotąd cierpliwie tolerowała jego obsesję na punkcie utraconej przyjaciółki z dzieciństwa, teraz, kiedy wspomnienie z przeszłości może nabrać realnych kształtów, czuje się zagrożona. Aurora musi użyć podstępu by móc niepostrzeżenie wymknąć się ciotce na egzamin, ale dociera z opóźnieniem i drzwi do auli są już zamknięte. Nie wie, że od dłuższego czasu czeka tam na nią Rodrigo i zrobi wszystko, by jej pomóc. Oboje są bardzo wzruszeni spotkaniem po latach.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×