"Przeklęta" odcinki 47-51. Rodrigo zazdrosny o Aurorę i Donisio! Monica osiągnie swój cel i ich rozdzieli? [CO SIĘ WYDARZY?]

W nowych odcinkach "Przeklętej" Monica będzie próbowała rozdzielić Rodriga i Aurorę wykorzystując do tego celu Dionisia! Sprawdź, co się wydarzy w 47-51 odcinkach "Przeklętej".

Multimedia

"Przeklęta" poniedziałku do piątku o godz. 11:00 w TV4! - sprawdź program tv

W kolejnych odcinkach "Przeklętej" nie zabraknie emocji. Monica spróbuje wykorzystać Dionisia, aby rozdzielić Rodriga i Aurorę. Trwają także poszukiwania złodzieja biżuterii. Rodrigo i Aurora postanawiają zamontować kamerę, aby oczyścić dziewczynę z zarzutów.

"Przeklęta" odcinek 47. - co się wydarzy?

Monica (Laura Carmine) przekonuje Macrinę (Socorro Bonilla), by wykorzystała Dionisia (Arturo Vázquez) do rozdzielenia Rodrigo (Pablo Lyle) i Aurory (Renata Notni)...

Chalo (Santiago Hernández) zgadza się wyjść za Boni (Ilse Ikeda) tylko po to, by zadowolić Inés (Eva Cedeño) i nie zawieść jako przyjaciel. Jerónimo (Juan Ángel Esparza) prosi Epi (Fabiola Andere), aby byli razem dla dobra dziecka, które niedługo pojawi się na świecie.

"Przeklęta" odcinek 48. - co się wydarzy?

Aby uniknąć nieporozumień, Aurora i Rodrigo proponują umieszczenie kamer bezpieczeństwa w pokoju Elsy i złapanie prawdziwego złodzieja. Rafael (Erik Díaz) szpieguje Chalo i odkrywa, że ​​ten jest na randce z Boni ... Czy będzie zazdrosny?

"Przeklęta" odcinek 49. - co się wydarzy?

Rafael zabrania Chalo spotkań z Boni. Epifania i Jerónimo stają się oficjalnie parą, ale mężczyzna nadal kocha Elsę. Severo (Roberto Blandón) zgadza się na umowę Moniki i szuka Dionisia, by zaoferować mu pieniądze w zamian za rozkochanie w sobie Aurory i oddzielenie jej od Rodrigo.

"Przeklęta" odcinek 50. - co się wydarzy?

Dionisio prosi Aurorę, aby wybrała się z nim do miasta i pomogła wybrać prezent Tobiasowi (Ricardo Zertuche). Świadkiem ich spotkania jest Rodrigo, który na ich widok wpada w szał!

Apolonia przyłapuje Chalo na spotkaniu z Boni. Matka zabrania synowi utrzymywania jakiegokolwiek związku ze starszą kobietą.

"Przeklęta" odcinek 51. - co się wydarzy?

Apollonia zaprasza Boni do swojego domu na pyszny rodzinny posiłek. Rodrigo umiera z zazdrości, gdy widzi Dionisia w pobliżu Aurory. Elsa i Rodrigo umieszczają kamery bezpieczeństwa, by złapać złodzieja klejnotów.

Zobacz galerię

"Przeklęta" - zwiastun

Komentarze

Skomentuj
  • Justyna (gość)

    Na YouTube można oglądać

    23.09.2019 16:30
  • Wera (gość)

    Uwielbiam ten film tylko szkoda że jest emitowany o 11 🙂

    15.09.2019 07:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×