"Przeklęta". Zwiastun nowej meksykańskiej telenoweli z Polką w obsadzie! O czym jest serial? [CO SIĘ WYDARZY]

Już w czwartek, 11 lipca, Czwórka zaprasza na polską premierę serialu "Przeklęta", wyprodukowanego przez Televisę, znaną z licznych serialowych hitów, cieszących się wielomilionową widownią na całym świecie. To romantyczna historia – pełna uczuciowych perypetii, dramatycznych zdarzeń, namiętności, wzruszeń i humoru. Zobacz zwiastun!

Multimedia

"Przeklęta" od czwartku, 11.07.2019 o godz. 17:00 w TV4! - sprawdź program tv

W roli tytułowej bohaterki, Aurory, występuje piękna aktorka i modelka - Renata Notni, a jako główna postać męska, Rodrigo, towarzyszy jej Pablo Lyle. W obsadzie – jako Elsę, matkę Rodriga, jedną z ważnych postaci serialu – zobaczymy także Mayę Mishalską, pochodzącą z Polski aktorkę, skrzypaczkę i prezenterkę telewizyjną, która dzięki licznym rolom filmowym, telewizyjnym i teatralnym cieszy się niemałą popularnością w Meksyku.

Nowy meksykański serial w TV4! O czym jest historia pięknej Aurory?Zobacz więcej

Na planie "Przeklętej" - w roli epizodycznej - pojawił się także Conan O’Brien, znany amerykański komik i gospodarz popularnych talk-shows, który przyznaje, że prywatnie pasjami ogląda hiszpańskojęzyczne seriale w oryginalnej wersji językowej i wystąpienie w jednym z nich było jego marzeniem.

"Przeklęta" to historia dziewczyny, która na przekór losowi podąża drogą swoich marzeń. Aurora spędza szczęśliwe dzieciństwo pod opieką kochającego ojca na położonej na uboczu farmie. Brak jej tylko matki, której nigdy nie znała i o której ojciec mówi bardzo niewiele. Bystra dziewczynka jest ciekawa świata i ludzi, ale ojciec nigdy nie zabiera jej do pobliskiego miasteczka, a zamiast posyłać ją do szkoły uczy ją w domu.

"Przeklęta" - zwiastun

Aurora nie wie, że ojciec próbuje ją chronić, ukrywając przed nią, że jej matka zmarła przy porodzie, a znachorka, Macrina, która nie umiała jej pomóc, widząc znamię dziecka uznała je za znak diabła i śmierci. Macrina, siejąc przesądy wśród prostych mieszkańców El Salado, sprawiła, że cała społeczność uznała Aurorę za przeklętą. Dziewczynka odkrywa to, gdy w wieku 12 lat w tajemnicy przed ojcem wybiera się do miasteczka i zostaje rozpoznana. Przed podburzonymi mieszkańcami broni ją Rodrigo, nastoletni syn zamożnej właścicielki pobliskiej hacjendy. Chłopiec zaprzyjaźnia się z Aurorą, ale wkrótce wyjeżdża do szkoły w Nowym Jorku, a ojciec Aurory umiera i dziewczynka trafia do domu ciotki w Mexico City, która traktuje bratanicę jak darmową służącą. Mimo tęsknoty za zmarłymi rodzicami i utraconym przyjacielem, dzielna i pogodna dziewczynka potrafi cieszyć się byle drobnostką i nie przejmuje się nieznośnym charakterem ciotki, a każdą wolną chwilę wykorzystuje na naukę, marząc o eksternistycznym ukończeniu szkoły i dostaniu się na studia.

Jak po latach wyglądają Esmeralda i Zbuntowany anioł?Zobacz więcej

Mija pięć lat. Rodrigo studiuje weterynarię w Mexico City i spotyka się z atrakcyjną koleżanką z uczelni, Pilar. Pamięć o Aurorze nie daje mu spokoju, ale próby jej odnalezienia nie przynoszą rezultatu. Pewnego dnia omal nie potrąca samochodem pięknej dziewczyny. Oboje nie mogą oderwać od siebie oczu ale przelotne spotkanie trwa tylko chwilę. Nim Rodrigo uświadamia sobie, że nieznajoma miała na szyi medalik jaki podarował Aurorze, jest już za późno by ją dogonić. Gdy pojawia się kolejny trop, który może go do niej doprowadzić, robi wszystko, by nie zaprzepaścić tej szansy, a kiedy ją odnajduje jest pewien, że już nigdy jej nie straci. Żadne z nich nie podejrzewa nawet jak wiele zdarzeń i przeszkód może ich jeszcze rozdzielić...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kamilla (gość)

    Czy będą może powtórki na drugi dzień rano ?

    10.07.2019 11:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×