przemek kossakowski

"Projekt Cupid". TVN potwierdza, że Barbara Kurdej-Szatan i Przemek Kossakowski poprowadzą razem program. O czym jest walentynkowa nowość TTV?

"Projekt Cupid" to nowy program TTV, w którym widzowie poznają kilkoro niezwykłych osób - Olę, Jakuba, Maję, Krystiana, Martę, Sylwestra, Bartka - w spektrum autyzmu, z Zespołem Downa i Syndromem Tourette'a. Każda z nich poszukuje miłości, dlatego redakcja programu wraz z pomocą ekspertów spróbuje znaleźć dla nich idealnych kandydatów na randkę w ciemno. Oprócz obecnych na planie specjalistów, wsparciem podczas przygotowań, a także towarzyszami rozmów będą Basia Kurdej-Szatan oraz Przemek Kossakowski.

26.01.2022Projekt Cupid

Martyna Wojciechowska mieszkanie. Podróżniczka po rozstaniu z Przemkiem Kossakowskim potrzebuje zmiany. Jak wygląda apartament, który opuszcza? Zobacz zdjęcia!

Niedawno w mediach wielką burzę rozpętała informacja o rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Okazało się, że podróżnicy już od kilku miesięcy nie mieszkają razem. Teraz dziennikarka postanowiła wyprowadzić się ze swojego apartamentu i znaleźć dla siebie inne miejsce. Jak wygląda jej dotychczasowe mieszkanie? Zobacz zdjęcia!

24.08.2021Kobieta na krańcu świata

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×