Przemek Saleta kontrolerem w warszawskiej komunikacji miejskiej

Na warszawiaków podróżujących komunikacją miejską czekała dziś nie lada niespodzianka. Bilety w metrze i autobusach sprawdzał znany bokser i kickbokser – Przemysław Saleta.

Multimedia

W ostatnim czasie Przemysław Saleta kilkukrotnie zmieniał profesje. Jednak działo się to tylko na potrzeby programu "Przemek Saleta: Najcięższe zadania", który można będzie oglądać na antenie National Geographic Channel od 8 października. W trakcie 10 odcinków programu, Saleta podejmuje się trudnej pracy m.in. górnika, drwala, a nawet snajpera, a to tylko początek jego zmagań z trudnymi zadaniami najcięższych profesji.

CZYTAJ TAKŻE: "PRZEMEK SALETA: NAJCIĘŻSZE ZADANIA" JESIENIĄ W NGC! [ZWIASTUN+ZDJĘCIA] "PRZEMEK SALETA: NAJCIĘŻSZE ZADANIA" - NOWY PRORGAM W NATIONAL GEOGRAPHIC!

  • Nie zdawałem sobie sprawy, że praca kontrolera biletów jest tak wymagająca. Codzienna praca z ludźmi, napięte, stresowe sytuacje i konieczność bycia asertywnym to codzienność. Od dziś będę patrzył na kontrolerów z większą wyrozumiałością. Kolejny raz mogę jednak zapewnić, że sam nie zmieniłbym swojej profesji. Sport to dziedzina, w której odnajduję się najlepiej – wspomina swoją przygodę Przemek Saleta.

Premiera serii "Przemek Saleta: Najcięższe zadania" już w środę, 8 października, o godz. 22:00 na National Geographic Channel.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×