"Przemek Saleta: Najcięższe zadania" - drugi sezon od 17 lutego na National Geographic

W nowych odcinkach „Przemek Saleta: Najcięższe zadania” tytułowy bohater - jeden z najsłynniejszych polskich sportowców - chce się sprawdzić w kolejnych najcięższych fachach.

Multimedia

Najpierw, wraz z National Geographic Channel, spróbuje swoich sił jako ratownik TOPR-u. Weźmie między innymi udział w ćwiczeniach ratownictwa lawinowego. Potem z gór przeniesie się nad morze, by na kilka dni zostać rybakiem uczestniczącym w kilkunastogodzinnym połowie bałtyckiego szprota. Z kolei w trzecim odcinku Saleta zasmakuje życia kolejarza pracującego w PKP Cargo.

„Przemek Saleta: Najcięższe zadania” premiera w środę, 17 lutego, o godz. 22:00 na National Geographic Channel.

„Człowiek-orkiestra”: kickbokser, bohater kilku telewizyjnych show, redaktor naczelny magazynu dla gentlemenów, podróżnik, filantrop. Długo by wymieniać zajęcia i pasje Przemka Salety. Ostatnio widzowie mogli oglądać go w pierwszej odsłonie serii National Geographic Channel zatytułowanej „Przemek Saleta: Najcięższe zadania”. Zmagał się w niej z najtrudniejszymi profesjami: był już smolarzem, czołgistą, stoczniowcem i odlewnikiem. Naprawiał autobusy w najstarszej warszawskiej zajezdni, ładował bagaż do samolotów na modlińskim lotnisku, zmagał się z niebezpieczeństwami pracy w zakładach chemicznych, a nawet z pasażerami na gapę jako kontroler biletów w stołecznym ZTM ... ale stale mu mało. Przemek Saleta mówi krótko: - Lubię wyzwania i próbowanie sił w nowych dziedzinach. Dlatego pomysł na program „Przemek Saleta: Najcięższe zadania” od razu mi się spodobał, chętnie sprawdzę się w kolejnych profesjach.

O ciężką robotę u nas nietrudno. Jak Polska długa od Tatr po Bałtyk wszędzie można znaleźć długą listę wyzwań godnych największych twardzieli. Dlatego w nowych odcinkach Przemek przemierzając Polskę w poszukiwaniu kolejnych zadań będzie się zmagać zarówno z chronicznym zmęczeniem, z oporem materii, jak i z ludzkim stresem towarzyszącym działaniom, od których zależy ludzkie zdrowie lub życie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×