"Przemek Saleta: Najcięższe zadania" jesienią w NGC [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

National Geographic Channel przedstawia nowy program, w którym słynny mistrz boksu i kick-boxingu zmierzy się z najtrudniejszymi zadaniami.

Multimedia

"PRZEMEK SALETA: NAJCIĘŻSZE ZADANIA" - PREMIERA 2 PAŹDZIERNIKA O GODZ. 22 W NATIONAL GEOGRAPHIC CHANNEL!

Przemek Saleta to człowiek wielu talentów – bokser, kick-bokser i były redaktor naczelny magazynu „Gentleman”. Dzięki nowej produkcji National Geographic Channel poznamy kolejne oblicza znanego sportowca i najtrudniejsze zajęcia, z którymi będzie się mierzyć. Czy zawsze z sukcesem? O tym dowiemy się z nowej 10-odcinkowej serii "Przemek Saleta: Najcięższe zadania". Główny bohater będzie się w niej podejmował pracy w trudnych warunkach – m.in. w kopalni, elektrociepłowni, stoczni czy na poligonie.

Co tydzień w innych częściach Polski będziemy śledzić, jak mierzy się z najcięższymi zadaniami danego zawodu. W swojej podróży po kraju wcieli się zarówno w rolę spawacza, drwala, sapera, czy górnika. Dzięki programowi dowiemy się nie tylko jak Saleta poradzi sobie z powierzonymi mu zadaniami wymagającymi siły, precyzji, skupienia czy refleksu, ale poznamy też tajniki każdej z pokazywanych profesji.

  • Jestem ambitny i lubię konkretne wyzwania. Praca na planie nowej serii National Geographic Channel to dla mnie przygoda, która dała mi możliwość sprawdzenia się na nowych dla mnie polach i poznania niezwykle ciekawych, autentycznych ludzi. Twardzieli z krwi i kości, którzy na co dzień wykazują się niezwykłą, siłą, hartem ducha i rozwagą. To im chciałbym zadedykować ten program – wspomina pracę przy produkcji Przemysław Saleta.

Zobacz zwiastun!

FILM https//youtu.be/jqNsZqlRhzw

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×