"Przemek Saleta: Najcięższe zadania" - nowy program w National Geographic!

National Geographic Channel rozpoczyna pracę nad kolejną lokalną produkcją pt. "Przemek Saleta: Najcięższe zadania"

Multimedia

Gwiazdą serii jest znany, polski kick bokser i bokser wagi ciężkiej Przemysław Saleta.

"Jestem ambitny i lubię ciężkie wyzwania. Praca na planie nowej serii National Geographic Channel to dla mnie nowe i pasjonujące przeżycie, które dało mi możliwość sprawdzenia się na nowych dla mnie polach." - Przemysław Saleta.

CZYTAJ TAKŻE: PRZEMYSŁAW SALETA: NIE ODCZUWAM ŻADNEJ RÓŻNICY W JAKOŚCI ŻYCIA [WIDEO]

"Przemek Saleta: Najcięższe zadania" to kolejna w tym roku, obok "Tabu" lokalna produkcja National Geographic Channel w Polsce. Głównym bohaterem i gospodarzem programu jest zawodowy mistrz świata i Europy, kick bokser i bokser wagi ciężkiej, motocyklista, osobowość telewizyjna oraz były redaktor naczelny magazynu "Gentelman", Przemysław Saleta.

Dziesięcioodcinkowa seria, która już jesienią zagości na antenie National Geographic Channel ukazuje niezwykłą wyprawę Przemysława Salety, który przemierza Polskę by podjąć się najbardziej niebezpiecznych profesji. Ekstremalnie trudne warunki, z którymi często zmaga się słynny bokser, wymagają wielkiej siły, wytrwałości oraz ciągłego skupienia, gdyż bez względu na wszystko musi wykonać powierzone mu zadania. Seria oprócz walki z czasem, ludzkimi słabościami i materią zgłębi również tajniki owych zawodów.

Doskonale znany wszystkim ze swoich bokserskich umiejętności Przemysław Saleta ma już na swoim koncie występy w telewizyjnych oraz kinowych produkcjach, takich jak: "Gadżety Salety", "Raport Salety", "Na Gapę", "Wojownicy", "Sztos", "Młode Wilki ½" czy "Zakochani".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×