Przemysław Saleta i Ewa Pacuła szukają nowej nerki dla córki! Drugi przeszczep się nie przyjął [WIDEO+ZDJĘCIA]

Córka Przemysława Salety i Ewy Pacuły ma za sobą trudny okres. Po pięciu latach zdrowotny dramat Nicole jednak powrócił. Para ponownie szuka nowej nerki dla córki, bo drugi przeszczep się nie przyjął.

Multimedia

W grudniu 2007 roku Przemysław Saleta oddał nerkę swojej córce Nicole, która cierpi na niewydolność nerek. Sportowiec z powodu komplikacji zapadł jednak w śpiączkę. Na szczęście udało mu się wrócić do zdrowia, a jego córka przez pięć lat wiodła normalne życie.

Niestety choroba Nicole wróciła. Ewa Pacuła przekazała w wywiadzie dla Wideoportalu, że drugi przeszczep nerki u jej córki Nicole, nie przyjął się. Operacja miała miejsce wiosną tego roku, pięć lat po tym, jak przeszczepiono Nicole nerkę od jej taty, Przemysława Salety. Lekarze nie wiedzą dokładnie, dlaczego nerka się nie przyjęła.

Nicole obecnie czuje się dobrze, jest na dializach, ale niestety drugi przeszczep się nie udał. (...) Po drugim nerka po pół roku niestety poszła do kosza - oznajmiła Ewa Pacuła - Lekarze nie są w stanie zdiagnozować, dlaczego nerka krzepnie, ale nie chciałabym się zagłębiać w szczegóły - dodała. - My musimy nauczyć się żyć z tą chorobą, dlatego, że Nikola albo będzie na dializie, albo po przeszczepie. Tak będzie wyglądało jej życie - podkreśliła. Zapowiedziała, że będą dążyć do trzeciego przeszczepu, ale najpierw muszą dowiedzieć się, czemu nerki krzepną.

Jak zmienili się Krzysztof Ibisz, Agnieszka Popielewicz-Hyży, Ewa Wachowicz i inne twarze Polsat Cafe?Zobacz więcej

Mama Nicole liczy na to, że problemy z przeszczepem zostaną rozwiązane i trzecie podejście okaże się udane. Na razie pacjentka jest dializowana, a jej stan określa się jako dobry.

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×