Przenieść się na Hawaje - wraca kolejny sezon serialu "Hawaii five 0"

Serial "Hawaii 5.0" wraca do Universal Channel z 3. sezonem. Nowe odcinki pokazywane będą w każdy czwartek o godzinie 22:00, a premiera pierwszego z nich będzie miała miejsce już 31 stycznia.

Multimedia

Kolejny sezon przygód policjantów z Hawajów przyniesie odpowiedzi na kilka kluczowych pytań: Czy Steve odkryje wreszcie czym jest tajemnicze "Shelbourne"? Jak poradzi sobie Kono, gdy przyjdzie jej znaleźć się w patowej sytuacji? Czy Chin uratuje swoją żonę?

Hawaii Five-0 (zero) to nowa wersja serialu Hawaii Five-O (samogłoska "o") z lat siedemdziesiątych. Ta kosmetyczna zmiana w tytule, symbolizuje swoistą "zmianę warty". Steve McGarrett (Alex O’Loughlin) były żołnierz Navy SEAL, wraca na Hawaje aby dowiedzieć się czegoś więcej o śmierci swojego ojca. Gubernator Pat Jameson składa mu propozycję przejęcia specjalnego oddziału policji. Tym samym Steve "zajmuje" miejsce swego ojca (który w serialu w wersji "o" też pracował jako szef policji na Hawajach). Steve tworzy elitarny zespół, w skład którego wchodzą: lokalny detektyw Chin Ho Kelly i kuzynka China - "Kono" Kalakaua i detektyw "Danno" Williams.

Początek sezonu i pierwszy odcinek to dokończenie wątków, które zostały zawieszone w finale 2. sezonu serialu. Po trwających dwie serie poszukiwaniach, domysłach i zgubionych tropach, Steve rozwikła wreszcie zagadkę "Shelbourne’a". Jej rozwiązanie będzie równie zaskakujące dla widza jak i dla samego bohatera serialu. Przed niezwykle trudnym wyborem stanie Chin, w którego rękach będą ważyć się losy dwóch osób.

Do obsady 3. sezonu dołączą dwie przedstawicielki płci pięknej. Pojawi się znana z poprzednich sezonów - Michelle Borth, która wcieli się w rolę porucznika marynarki wojennej Catherine Rollins. Drugą postacią, która zagości w serialu jest Christine Lahti. Zdobywczyni Oskara (krótkometrażowy film "Lieberman in Love") i laureatka 2. Złotych Globów ("Szpital dobrej nadziei" i "No place like Home"). Za rolę w "Szpitalu dobrej nadziei" otrzymała również nagrodę Emmy. Jej postać odegra bardzo dużą rolę, a jej pojawienie się stanie się jednym z głównych wątków nowej serii.

Polska premiera 3. sezonu "Hawaii 5.0" tylko na Universal Channel 31 stycznia.

Kolejne odcinki w każdy czwartek o godzinie 22.00.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×