"Przepis na życie" TVN 20.10.2013 odc. 8. sezon 5. Anka i Andrzej w łóżku! [WIDEO]

Sprawdź, co wydarzy się w 8. odcinku 5. serii "Przepisu na życie", który zostanie wyemitowany w niedzielę 20 października o godzinie 21:00 w TVN-ie!

Multimedia

W odc. 8 "Przepisu na życie" związek Anki (Magdalena Kumorek) i Jerzego (Borys Szyc) przeżywa trudne chwile. Kobieta nie może dogadać się z ukochanym, w końcu poddaje w wątpliwość to, czy Knappe ją kocha. W końcu Anka wyprowadza się ze wspólnego mieszkania!

W odc. 8 "Przepisu na życie" również w związku Andrzeja (Piotr Adamczyk) i Beatki (Maja Ostaszewska) nie układa się najlepiej. Ponadto, Żabcia wciąż myśli o tym, co wydarzyło się w parku między nim a Anką. Postanawia odwiedzić byłą żonę i wyjaśnić z nią kłopotliwą sytuację.

"Świat seriali" zdradza, że w odc. 8 "Przepisu na życie" byli małżonkowie zaczynają nieporadnie tłumaczyć się sobie z pocałunku, by zaraz znów wpaść w swoje ramiona, namiętnie się całować i... pójść razem do łóżka! Niespodziewany przebieg wizyty Andrzeja jeszcze bardziej skomplikuje relacje tej dwójki. Żabcia, wychodząc pospiesznie z mieszkania Anki, zapomni portfela, a scenie ich pożegnania w progu będzie przyglądać się sąsiad...

"Przepis na życie" odc. 8, TVN, 20.10.2013, godz. 21

SPRAWDŹ SWÓJ HOROSKOP - WEJDŹ NA HOROSKOPY.TELEMAGAZYN.PL

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×