"Przepis na życie" TVN 21.04.2013 odc. 48. Tadeusz w szpitalu, a Pola w ciąży?!

Sprawdź, co wydarzy się w 9. odcinku 4. serii "Przepisu na życie", który zostanie wyemitowany w niedzielę 21 kwietnia o godzinie 21:00 w TVN-ie!

Multimedia

W 48. odcinku serialu stan zdrowie Tadeusza (Bartłomiej Świderski) niepokoi Polę (Edyta Olszówka). Jej ukochany jest przemęczony i nie najlepiej wygląda. Badanie serca, które przeprowadził Andrzej (Piotr Adamczyk), nie wykazało żadnych nieprawidłowości.

CZYTAJ TAKŻE: BĘDĄ KOLEJNE SERIE "PRZEPISU NA ŻYCIE" I "PRAWA AGATY" "PRZEPIS NA ŻYCIE" TVN 31.03.2013 ODC. 45. JERZY ZDRADZA ANKĘ Z DOROTĄ I... ODZYSKUJE PAMIĘĆ!

W 9. odcinku 4. serii Pola i Tadeusz biorą dzień wolny w pracy i spędzają cały dzień w łóżku. Wieczorem wychodzą na romantyczny spacer, podczas którego rozmawiają o przyszłości związku. Dochodzą do wniosku, że są gotowi, by mieć dziecko. W pewnej chwili Tadeusz wstaje, by zaprezentować Poli swoje umiejętności taneczne, jednak niespodziewanie traci przytomność i upada na ziemię.

Tadeusz trafia do szpitala i jak się okazuje w 49. odcinku, jego stan nie jest dobry. Mężczyzna jednak nie chce martwić ukochanej i nie mówi jej o prawdziwych przyczynach swojego złego samopoczucia. Zwierza się tylko Ance (Magdalena Kumorek), ale prosi ją o dyskrecję. Tymczasem Pola robi testy ciążowe...

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×