Przepis na życie TVN 24.02.2013. Co się wydarzy w 4. sezonie? Jerzy w śpiączce! Straci pamięć!

Sprawdź, co wydarzy się w 1. odcinku 4. sezonu "Przepisu na życie", który zostanie wyemitowany w niedzielę, 24.02.2013 o godzinie 21:00 w TVN-ie.

Multimedia

W 1. odcinku 4. sezonu Jerzy Knappe (Borys Szyc) trafi do szpitala po wypadku. Przypomnijmy - w zakończeniu 3. sezonu Jerzy po kłótni z ukochaną wpada pod samochód i doznaje poważnych obrażeń, ma uszkodzony kręgosłup i zapada w śpiączkę.

CZYTAJ TAKŻE: NOWE ODCINKI "PRZEPISU NA ŻYCIE" JUŻ OD 24 LUTEGO! WRACA "PRZEPIS NA ŻYCIE"

Załamana Anna (Magdalena Kumorek) będzie czuwać przy łóżku mężczyzny z nadzieją, że ten wróci do zdrowia. Przez trzy tygodnie Jerzy pozostanie w śpiączce. Gdy wreszcie się obudzi, okaże się, że stracił pamięć! Nie rozpozna Anki ani byłej żony Elki (Magdalena Popławska).

Skutki wypadku i amnezji Jerzego będą odbijały się na losach bohaterów serialu niemal przez cały 4. sezon. Mężczyzna po wyjściu ze szpitala wpadnie w depresję i niezbędna okaże się specjalistyczna pomoc psychologiczna. Terapeutka Dorota Kassini (Urszula Grabowska) zakocha się w przystojnym pacjencie, z którym uda jej się nawiązać romans. Jak w tej sytuacji zachowa się Anka? Czy jej związek z Jerzym przetrwa? Na razie wiadomo tylko, w 4. sezonie nie dojdzie do ślubu Anki i Jerzego...

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×