"Przepis na życie" TVN 28.05.2013 odc. 10. Dorota oszukuje Jerzego! Jerzy oskarża Ankę o zdradę!

Sprawdź, co wydarzy się w 10. odcinku 4. serii "Przepisu na życie", który zostanie wyemitowany w niedzielę 28 kwietnia o godzinie 21:00 w TVN-ie!

Multimedia

W 10. odcinku 4. serii serialu Anka (Magdalena Kumorek) wraca szczęśliwa z Włoch. Jednak już na lotnisku rzednie jej mina, gdy okazuje się, że Jerzy (Borys Szyc) nie przyszedł po nią. Kobieta nie rozumie jego zachowania, jednak gdy ten odwiedza ją wieczorem w mieszkaniu, cieszy się ze spotkania. Niestety, Jerzy trzyma ją na dystans. W końcu zarzuca jej, że tuż przed wypadkiem chciała go zdradzić z Antoinem Duchampem (Michał Żurawski). Anka nie wie, skąd takie podejrzenie i jak z nimi polemizować...

CZYTAJ TAKŻE: BĘDĄ KOLEJNE SEZONY "PRZEPISU NA ŻYCIE" I "PRAWA AGATY" "PRZEPIS NA ŻYCIE" MA MNIEJ WIDZÓW

Okazuje się, że za tym kłamstwem stoi Dorota (Urszula Grabowska). Psychoterapeutka zakochała się w Jerzym i zrobi wszystko, by rozbić jego związek z Anką. Gdy Anka przebywa we Włoszech, Dorota przedstawia mężczyźnie wersje wydarzeń sprzed wypadku, które w ogóle nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Niestety, Jerzy daje im wiarę i uważa, że Anka go oszukuje w sprawie tego, co się wydarzyło w dniu wypadku. Na niekorzyść Adamowicz działa fakt, że zataiła przed Knappem to, co zaszło między nią a Duchampem. Czy plan Doroty się powiedzieć i Jerzy rozstanie się z Anką?

Zobacz, co wydarzy się w następnych odcinkach serialu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×