"Przepis na życie" TVN 5.05.2013 odc. 50. Rozstanie Anki i Jerzego! Tadeusz ma guza mózgu!

Sprawdź, co wydarzy się w 11. odcinku 4. serii "Przepisu na życie", który zostanie wyemitowany w niedzielę 5 maja o godzinie 21:00 w TVN-ie!

Multimedia

W 50. odcinku serialu atmosfera między Anką (Magdalena Kumorek) i Jerzym (Borys Szyc) jest bardzo napięta. Jerzy, który oskarżał ukochaną o zdradę, teraz patrzy podejrzliwie na każdego mężczyznę, okazującego Ance sympatię.

CZYTAJ TAKŻE: "PRZEPIS NA ŻYCIE" TVN 28.04.2013 ODC. 10. DOROTA OSZUKUJE JERZEGO! JERZY OSKARŻA ANKĘ O ZDRADĘ! "PRZEPIS NA ŻYCIE" TVN 21.04.2013 ODC. 48. TADEUSZ W SZPITALU, POLA W CIĄŻY?!

Do restauracji Anki przychodzi Maciek (Lesław Żurek), który stara się przekonać kobietę, że marnuje swój czas z Jerzym, który nie potrafi jej docenić. Zapewnia ją, że jest w niej zakochany i chciałby z nią być. Próbuje pocałować kobietę, jednak Anka nie pozwala na to i mówi, że może zaoferować mu jedynie przyjaźń. Maciek zostaje na uroczystą kolację w "Przepisie", na której zjawiają się przyjaciele i bliscy Anki.

Pojawia się również Jerzy, który widząc żywe zainteresowanie Maćka Anką, upija się i urządza scenę. Zarzuca Ance, że zdradzała go nie tylko z Duchampem, ale i z Maćkiem. Kobieta ma dość bezpodstawnych oskarżeń i wygarnia Jerzemu, że to przecież on zdradza ją z Dorotą (Urszula Grabowska)! Awantura staje się coraz ostrzejsza, aż w końcu Anka mówi Jerzemu, że powinien iść do swojej terapeutki, skoro tylko ona go rozumie. Wściekły mężczyzna idzie do domu, gdzie niszczy zdjęcie, na którym jest z Anką.

Tymczasem związek Poli (Edyta Olszówka) i Tadeusza (Bartłomiej Świderski) staje w obliczu wielkiej próby. Widząc testy ciążowe Poli, mężczyzna wyznaje ukochanej, że jego tajemnicza choroba to guz mózgu i ma raczej niewielkie szanse na wyzdrowienie. Załamana Pola szuka sposobu, żeby ratować Tadeusza. Proponuje mu, że spróbuje skontaktować się z kliniką w Szwajcarii, w której być może znajdą się sposoby na leczenie guza.

Zobacz, co wydarzy się w następnych odcinkach serialu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×