"Przez Atlantyk". Antek Królikowski wylądował w szpitalu! Czy jego życiu zagraża niebezpieczeństwo?

Antek Królikowski po tym, jak chciał zorganizować walkę sobowtórów Władimira Putina i Wołodymyra Zełeńskiego, wycofał się z tego tłumacząc się między innymi tym, że musi teraz skupić się na poprawie swojego stanu zdrowia. Okazuje się, że ten był poważniejszy niż by się wydawało, bo aktor właśnie trafił on do szpitala.

Multimedia

Antek Królikowski w szpitalu!

Od pewnego czasu jest niezwykle głośno o Antonim Królikowskim. Uczestnik programu "Przez Atlantyk" ostatnio zgorszył opinię publiczną za sprawą pomysłu gali, na której mieliby walczyć sobowtóry Władimira Putina i Wołodymyra Zełeńskiego. Aktor postanowił wycofać się z tego pomysłu, tłumacząc się m.in. złym stanem zdrowia

Antoni Królikowski już niejedną aferę ma swoim koncie. Przypominamy największe skandale z jego udziałemZobacz więcej

Okazuje się, że stan gwiazdy "Przez Atlantyk" jest poważniejszy niż mogłoby się na początku wydawać. Jak donosi "Super Express", Antek Królikowski trafił do jednego z warszawskich szpitali, w którym znajdują się oddziały chorób wewnętrznych oraz kardiologicznych. Nie udało się jeszcze ustalić, czy aktor przechodzi tylko badania, czy też czeka go jakiś zabieg lub operacja. Zdaniem "Super Expressu" Antek Królikowski spędził całą noc w placówce medycznej.

Zobacz galerię

Aktor znika z serialu! Co z jego pozostałymi projektami? Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • eve (gość)

  Antek jest chory na SM ,jest to bardzo poważna choroba.

  14.04.2022 20:10
 • TVN się skompromitował!!! (gość)

  Przybysz i jej wywody o weganizmie można do kosza wyrzucić. Ja kiedyś myślałam, że weganie to ludzie o wyższej wrażliwości, ale patrząc na Przybysz i to z jakiego powodu zabiła swoje nienarodzone dziecko mnie przeraża. Bo nie chciało się stosować antykoncepcji, bo nie chce mi się bawić w pieluchy, bo mieszkanie za małe, ale dawać d...y a potem spuszczać resztki ciała po aborcji w kanale ściekowym to już żaden problem, ale hipokrytka!!!

  12.04.2022 14:34
 • Natalia Przybysz hipokrytką dekady!!! (gość)

  Przybysz wyskrobać własne nienarodzone dziecko z braku stosowania przez ciebie antykoncepcji żaden problem. Zabić rybę dramat!!! Co trzeba było się wypromować, bo już nikt nie chciał słuchać twojego miałczenia do mikrofonu??? TVN na psy schodzi!!!

  12.04.2022 14:21
 • Linka (gość)

  Psych*atrycznym?

  12.04.2022 13:50
 • Ewa (gość)

  Chyba na odtrucie

  12.04.2022 13:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×