"Przeznaczenie: Saga Winx". Danny Griffin, czyli Sky z nowego serialu Netflix. Wzdychają do niego nie tylko nastolatki! Gdzie jeszcze zagrał?

Danny Griffin wcielił się w postać Sky'a w nowym serialu Netflix "Przeznaczenie: Saga Winx", który jest aktorską wersją kultowej animacji. 23-latek już zaskarbił sobie sympatię widzów. Wzdychają do niego nie tylko nastolatki! Gdzie jeszcze zagrał Danny Griffin?

Multimedia

Danny Griffin oczarował widzów serialu "Przeznaczenie: Saga Winx"

Ma zaledwie 23 lata, a już zdobył serca widzów na całym świecie. Danny Griffin wystąpił w serialu "Przeznaczenie: Saga Winx", który choć jest krytykowany za znaczne odstępstwa od słynnej kreskówki "Winx Club", to cieszy się na razie sporym zainteresowaniem. Griffin w kolejnej magicznej produkcji Netflix wcielił się w Sky 'a, przystojnego członka grupy specjalistów, których zadaniem jest chronić królestwo i jego mieszkańców.

Pięć czarodziejek walczy z potworami! Zobaczcie zwiastun serialu na podstawie słynnej animacji!Zobacz więcej

Danny Griffin - kim jest?

Danny Griffin urodził się 2 lipca 1997 roku w Londynie, ale dorastał w Kornwalii. Choć ma dopiero 23 lata to miał już okazję współpracować z wielkimi gwiazdami. W 2019 roku wystąpił w filmie "Dżentelmeni", w którym zagrali m.in. Matthew McConaughey i Colin Farrell. Na małym ekranie zadebiutował jednak nieco wcześniej. W 2017 roku zagrał w serialu Netfliksa "Życie w cuglach" o amerykańskiej nastolatce, która spędza wakacje pełne przygód na angielskiej prowincji. Przełomem okazał się dla niego jednak angaż do serialu "Przeznaczenie: Saga Winx".

To jednak nie pierwszy raz, kiedy Danny Griffin wcielił się w postać ucznia. Aktor zagrał jeszcze wcześniej Shane'a w serialu BBC iPlayer "Odwet" ("Get Even"), który dostępny jest na Netflix od 31 lipca 2020.

Oprócz aktorstwa Danny Griffin zajmuje się również modelingiem. Wiadomo, że uwielbia jazdę konną i trenuje parkour. Jest też wielkim fanem nieżyjącej już legendy kina Jamesa Deana. Co jeszcze mówią o nim jego profile w mediach społecznościowych? Wszystko wskazuje na to, że Danny Griffin jest u progu wielkiej kariery.

Zobacz zdjęcia w galerii.

Zobacz galerię

"Przeznaczenie: Saga Winx" - o czym jest serial?

„Przeznaczenie: Saga Winx” to opowieść o dorastaniu pięciu wróżek uczęszczających do Alfei — szkoły z internatem, gdzie uczą się korzystać ze swoich mocy. Na co dzień zmagają się też z wyzwaniami, jakie niosą miłość i zazdrość, oraz z… potworami, które zagrażają ich życiu. Twórcą tej aktorskiej wersji włoskiej kreskówki „Winx Club” Iginio Straffiego jest Brian Young („Pamiętniki wampirów”).

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×