"Przeznaczenie: Saga Winx". Finał serialu Netflix podzielił widownię. Jak kończy się 1. sezon? Co dalej z Bloom?

Zakończenie 1. sezonu serialu "Przeznaczenie: Saga Winx" ma kilka niezłych zwrotów akcji, które nie dają teraz widzom spokoju. Co wydarzyło się pod koniec "Sagi Winx"? Wyjaśniamy w tekście poniżej, w którym aż roi się od spoilerów!

Multimedia

"Przeznaczenie: Saga Winx" - jak kończy się 1. sezon?

"Przeznaczenie: Saga Winx” to obecnie jeden z najpopularniejszych seriali na młodzieży. Opowieść o dorastaniu pięciu wróżek cieszy się dużą popularnością. W serialu aż roi się od magii, potworów, miłości i zazdrości. Nie będzie żadnym nadużyciem, jeśli napiszemy, że zwrotów akcji w Alfei nie brakuje, choć część widzów nie kryje też rozczarowania aktorską wersją włoskiej kreskówki "Winx Club".

Przez sześć odcinków "Sagi Winx" wróżki z Alfei stanęły w obliczu wielu niebezpieczeństw, a wydarzenia z finału serialu są teraz szeroko komentowane w mediach społecznościowych. W dalszej części tekstu znajdziesz spoilery.

Danny Griffin oczarował widzów. Wzdychają do niego nie tylko nastolatki!Zobacz więcej

Pod koniec 1. sezonu Bloom (w tej roli Abigail Cowen) szukała odpowiedzi na pytania mające związek z jej magicznym pochodzeniem. Jej historia jest jeszcze mroczniejsza, niż się początkowo wydawało, bo związana z Beatrix (Sadie Soverall) - obie zostały porwane z Aster Dell i z Rosalind (Lesley Sharp). Podczas konfrontacji z tą drugą na jaw wychodzi, że biologiczni rodzice rudowłosej mogą wciąż żyć, co więcej to ona jest powodem powrotu Spalonych (przyciąga ich jej starożytna moc) i tylko ona może ich powstrzymać.

Bloom jako mała dziewczynka została podrzucona kalifornijskiej parze, która straciła swoje dziecko. Tam dorastała z dala od potworów, które chciały ją zabić, dojrzewała w niej potężna moc (Smoczy Płomień), którą pragnie teraz wykorzystać Rosalind. Kobieta, aby sprawdzić możliwości Odmieńca, wpuściła do szkoły Spalonych, narażając życie wielu osób. Niestety wciąż nie wiadomo, czy Rosalind to zła postać, czy też robi wiele złych rzeczy dla większego dobra.

Hokus-pokus, czary-mary, TOP 20 najpopularniejszych czarownic już wybranych!Zobacz więcej

W finale 1. sezonu serialu "Przeznaczenie: Saga Winx" widzowie dowiedzieli się również, że ojciec Sky'a (Danny Griffin) nie zginął z rąk swojego przyjaciela - Silvy - w walce o Aster Dale. Andreasowi udało się wyzdrowieć, w ukryciu wychowywał Beatrix. Po jego powrocie do Alfei Silva został jednak oskarżony o usiłowanie zabójstwa i aresztowany przez Solarian, a szkoła została przejęta przez Rosalind.

Finał "Sagi Winx" podzielił widownię. Sporo fabularnych kwestii czeka jeszcze na rozwiązanie, a twórcy mają nad czym pracować, nie tylko od strony scenariuszowej, ale również technicznej. Czy wezmą pod uwagę krytykę tych, którzy spodziewali się po tej produkcji czegoś "większego" i wytykają im liczne błędy? . -Za mało magii, za dużo pseudo bełkotu dla nastolatków. - czytamy na forach internetowych.

Warto również zaznaczyć, że choć w ostatniej scenie widzimy, jak Rosalind i jej poplecznicy witają paczkę Bloom po wakacyjnej przerwie, informacji o kolejnym sezonie "Przeznaczenie: Saga Winx" na razie nie ma.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×