"Przeznaczenie: Saga Winx". Pięć czarodziejek walczy z potworami! Zobaczcie zwiastun serialu na podstawie słynnej animacji!

Ten serial może narobić sporego zamieszania na Netflix! W sieci właśnie pojawił się nowy zwiastun serialu "Przeznaczenie: Saga Winx", który oparty jest na słynnej animacji! Sprawdźcie!

Multimedia

"Przeznaczenie: Saga Winx" na Netflix

W sieci właśnie zadebiutował zwiastun serialu "Przeznaczenie: Saga Winx". Produkcja oparta jest na słynnej włoskiej animacji pt. "Klub Winx". Serial na Netflix pojawi się już 22 stycznia.

"Przeznaczenie: Saga Winx" jest opowieścią o dojrzewaniu, która śledzi losy pięciu czarodziejek z Alfei: szkoły magii z internatem w Innoświecie. Uczą się tam panować nad swoimi magicznymi mocami, a między zajęciami przeżywają pierwsze miłości, poznają smak rywalizacji oraz walczą z potworami, które zagrażają ich istnieniu.

Nowy serial na podstawie kreskówki "Klub Winx" w ogniu krytyki! Czym podpadł Netflix?Zobacz więcej

W obsadzie produkcji znaleźli się m.in. Abigail Cowen, Hannah van der Westhuysen, Eliot Salt, Precious Mustapha, Elisha Applebaum, Sadie Soverall, Freddie Thorp, Theo Graham, Danny Griffin oraz Jacob Dudman.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×