Przybylska odpowiada na zarzuty Żebrowskiego

Jakiś czas temu Michał zarzucił jej, że jej sukces opiera się przede wszystkim na seksapilu i ciekawym charakterze.

Multimedia

O talencie nie wspomniał. Przez to Ania poczuła się odrobinę urażona. Dała temu wyraz w wywiadzie dla Playboya.

 • Dla mnie to protekcjonalne przykryte komplementami hasło: "Pisarze do piór, a operatorzy do kamer". Nie znam faceta, ale jak przeczytałam cały wywiad, w którym opluwa swoje środowisko, opowiada, że się izoluje i twierdzi, że nie gra w serialach, bo grać w nich nie potrafi, to ręce mi opadły. Zresztą nie tylko mnie, bo czytaliśmy ten tekst na planie i cała ekipa była zażenowana. Dżentelmen nie mówi takich rzeczy kobiecie. Kompleksy, po prostu kompleksy... On jest chyba jedyną osobą w branży, która ma problem z aktorami bez szkoły aktorskiej - wyznała.

Czy faktycznie tylko Michał ma z tym problemy? Ostatnio coraz więcej aktorów niepochlebnie wypowiada się na temat "aktorów bez szkoły aktorskiej". Czy zawód ten przestanie być niedługo tak dostępny dla wszystkich?

Czytaj także: Przybylska w serialach zarobi fortunę! Kręcą film o Salecie! Przybylska zostanie jego żoną! Dlaczego na sztukę Żebrowskiego nie wpuszczono krytyków?

Komentarze

Skomentuj
 • ble (gość)

  Też nie wiem, o co AP się obraża. Powiedział prawdę. Nie ma tragedii. Takie aktorki też się przydają. Czy na tym świecie na prawdę nie ma juz miejsca na rzeczowe opinie?

  17.02.2012 22:34
 • fr (gość)

  i ma chłop swiętą racje

  01.07.2010 00:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×