Przyganiał kocioł garnkowi?

Magda Gessler, która w jednym z ostatnich odcinków swojego programu “Kuchenne rewolucje" ostro skrytykowała jeden z lubelskich lokali, sama może mieć teraz kłopoty!

Multimedia

Jak informuje “Dziennik Wschodni", szef tamtejszego sanepidu uważa, że to Magda Gessler naruszyła elementarne zasady sanitarne!

Przede wszystkim z takimi, niezabezpieczonymi włosami (a fryzurę Magda Gessler ma bujną!) w ogóle nie powinna była wchodzić na zaplecze. W programie nie pokazano również, by prowadząca myła ręce przechodząc z pomieszczenia do pomieszczenia.

Szef sanepidu poddaje także w wątpliwość eksperckie zdolności znanej restauratorki w wykrywaniu pleśni i tego, czy mięso jest z padliny czy nie. Jego zdanie, nie da się tego ocenić “na oko“.

No proszę: kto w kuchni wojuje, tego w kuchni dopadną. Kto z tej całej “kuchennej" rewolucji wyjdzie w jednym kawałku?

Czytaj także: Magda Gessler “spaliła" lokal Gessler skradła serca widzów!? Magda Gessler powraca

Komentarze

Skomentuj
  • ajajaja (gość)

    Nie zmienia to faktu że kocham ten program!!!!!!!!! Padalcy zawsze się znajdą co zazdroszą jej talentu, wyczucia, klasy itd. Pani Magdo nie patrzeć na łajdaków i do przodu!

    22.09.2010 11:09
  • kucharka (gość)

    no i dobrze,zdaje się jej ,ze wszystkie rozumy pojadła,ale karę za to ma od ręki-jest obleśnie gruba i nic nie pomogą szczupłe nogi i tuszujące ubrania-kupa łoju!!!!!

    21.09.2010 17:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×