"Przygarnij mnie" od 29 marca w TVP2. Zobacz ZDJĘCIA z planu!

Już wkrótce premiera nowatorskiego programu TVP, w którym gwiazdy zajmą się psami ze schroniska. Zobacz zdjęcia z planu "Przygarnij mnie"!

Multimedia

"Przygarnij mnie" to program, który będzie nadawany w niedzielne wieczory w TVP2. W każdym z odcinków prezentowane będą poruszające historie 7 psów ze schronisk, które znajdą swą przystań i miłość w domach Ambasadorów Kampanii.

CZYTAJ TAKŻE: NOWATORSKI PROGRAM "PRZYGARNIJ MNIE" W WIOSENNEJ RAMÓWCE TVP2 MARZENA ROGALSKA PROWADZĄCĄ "PRZYGARNIJ MNIE". FRYCZ, WARDĘGA I OLSZAŃSKI W JURY

Ambasadorami są znane z zamiłowania do zwierząt i ogromnego zaangażowania w poprawę ich losu gwiazdy telewizji. Każdy z nich zaadoptuje – na stałe – przebywającego w schronisku psa, a następnie pod kierunkiem specjalistów pomoże mu pokonać traumy, zsocjalizować się i nauczyć odpowiednich zachowań.

W programie biorą udział: aktorka Agnieszka Włodarczyk, Miss Polonia 2011 Marcelina Zawadzka, aktor i choreograf Leszek Stanek oraz aktorzy Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Rafał Mroczek i Dawid Zawadzki, a także dziennikarz Radia ZET, Kamil Nosel. Postępy zespołów pies-właściciel oceniać będzie jury w składzie: aktorka Olga Frycz, dziennikarz radiowej Trójki Michał Olszański oraz performer Sylwester Wardęga.

Zobacz zdjęcia z planu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×