"Przygarnij mnie" odcinek 7. s. 2. Sara staje w obronie Ewy Szykulskiej! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Sprawdź, co wydarzy się w 7. odcinku programu "Przygarnij mnie"! Czy Ewa Szykulska i Sara są juz zaprzyjaźnione? Co z psem, którego adoptować chciał Mariusz Pudzianowski?

Multimedia

"PRZYGARNIJ MNIE" ODCINEK 7. W NIEDZIELĘ, 17.04.2016 O GODZ. 18:55 W TVP2!

W siódmym odcinku "Przygarnij Mnie" dowiemy się jak wygląda praca hycla. Bartosz Obuchowicz razem z Figą będą towarzyszyć panu, który znajduje bezdomne zwierzęta na ulicy. Z zespołem NEO zobaczymy, jak wygląda praca nad układaniem ich nowej piosenki. Poznamy też Neo Dreamers, czyli fanki zespołu. 

Będziemy mieć okazję zobaczyć, jak Figa zachowuje się w domu Magdy Steczkowskiej, gdy cała rodzina wychodzi z domu. 

Przed Mariuszem Pudzianowskim ciężki okres, pozna on prawdę o Jacku - psie, którego pragnie adoptować. Ewa Szykulska, razem ze swoim psem Sarą, odwiedzą jedną z kawiarni przyjaznych psom. W całej Polsce znajduje się coraz więcej restauracji i kawiarni, do których można zabrać swojego pupila. 

Zobaczymy też, jak zachowa się Sara podczas przerwy na kawę oraz dowiemy się czym jest canicrossing. Tomasz Chrapusta razem z Charliem nauczą się nowej dyscypliny sportowej. Magdalena Steczkowska spędzi również bardzo aktywny dzień z Figą! Będą wspólnie trenować jogę.

CZYTAJ TAKŻE:

"PRZYGARNIJ MNIE". WYPADEK FIGI! CO SIĘ STAŁO? [WIDEO+ZDJĘCIA]
"PRZYGARNIJ MNIE". EWA SZYKULSKA TEŻ CHCE ADOPTOWAĆ PSIAKA! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×