"Przygarnij mnie" wraca do TVP2 z nową prowadzącą i uczestnikami

"Przygarnij mnie" powraca w nowej formule – telenoweli dokumentalnej, prezentującej poruszające losy zwierząt przygarniętych ze schroniska i ich nowych opiekunów. Prawdziwe, nieudawane emocje, codzienne radości oraz dramaty, łzy wzruszenia, momenty humorystyczne, chwile frustracji czy zwątpienia...

Multimedia

Cykl "Przygarnij mnie" nie unika tematów trudnych, pokazując, że budowanie relacji ze zwierzęciem po przejściach to proces wymagający czasu, cierpliwości i odpowiedzialności. Na jego końcu czeka jednak bezcenna nagroda: oddany, czworonożny przyjaciel na całe życie.

Bohaterami serii są osoby publiczne, które decydowały się na adopcję psa ze schroniska. Przyświeca im hasło: "Nie kupuj – adoptuj!" Każdy z bohaterów cyklu ma inną sytuację rodzinną i inne motywacje: rodzina z małymi dziećmi, para młodych aktorów, sportowiec, muzycy i samotna, pracująca matka. Łączy ich jedno – chęć niesienia pomocy. W momencie adopcji czworonoga ich życie zmienia się na zawsze.

CZYTAJ TAKŻE:

"PRZYGARNIJ MNIE". JAK RAFAŁ MROCZEK I LIZAK SPĘDZAJĄ CZAS WOLNY? [WIDEO]
WZRUSZAJĄCY MOMENT W "PRZYGARNIJ MNIE" [WIDEO]

Przez 10 tygodni, w niedzielne wieczory, widzowie Dwójki będą śledzić ich poruszające historie. Poznamy losy 5 psów ze schronisk, które znalazły swą przystań i miłość w domach: Bartosza Obuchowicza, Mariusza Pudzianowskiego, Anny Popek, Moniki Mazur i jej chłopaka, Tomasza Chrapusty oraz członków zespołu Neo. Każde z nich adoptowało na stałe czworonoga. Przed wszystkimi mnóstwo wyzwań, radości i wzruszeń.

Kamery są z nimi od pierwszej wizyty w schronisku, by następnie towarzyszyć im w codziennym życiu: w domu, podczas spacerów, wspólnych wyjazdów, u weterynarza czy behawiorysty. Rejestrują emocje i dylematy, momenty zawahania i refleksji. Dzięki nim przyglądamy się, jak krok po kroku, dzień po dniu przebiega budowanie relacji i więzi między człowiekiem a zwierzęciem. W roli gospodyni programu wystąpi Olga Frycz. Postępom opiekunów i psów czujnie przyglądać się będzie behawiorystka i terapeutka zachowań zwierząt, Aneta Awtoniuk.

"Przygarnij mnie" to także praktyczny poradnik, pozwalający pogłębić wiedzę na temat prawidłowej opieki nad zwierzętami domowymi. Eksperci podpowiedzą, w jaki sposób je karmić, jak dbać o profilaktykę, przewozić samochodem czy środkami komunikacji publicznej, jak uczyć wymaganych zachowań, a także jak wychowywać w domu, w którym mieszkają inne zwierzęta lub dzieci. Cykl pomyślany został jako część szeroko zakrojonej kampanii promującej odpowiedzialną adopcję bezdomnych zwierząt.

Komentarze

Skomentuj
  • beatajolana (gość)

    Oglądałam ten program w zeszłym roku.Wzruszający, poruszający każdego komu nie jest obojętny los zwierzaków....Wspaniale że jest kontynuacja i choć kilka piesków zyska prawdziwy dom i swojego pana...

    24.02.2016 09:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×