"Przyjaciele". Ben to teraz idol nastolatków! Kogo gra w "Riverdale"? Jak zmienił się syn Rossa i Carol?

Ben to syn Rossa i Carol w "Przyjaciołach". Chłopca grało trzech różnych aktorów, jednak ostatni z nich to teraz idol nastolatków! Kogo gra w "Riverdale"? Jak wygląda Ben z "Przyjaciół" po latach?

Multimedia

"Przyjaciele". Jak zmienił się Ben, syn Rossa i Carol?

"Przyjaciele" są niezmiennie jednym z najpopularniejszych seriali. Widzowie pokochali głównych bohaterów: Rachel, Monicę, Phoebe, Rossa, Joeya i Chandlera. W serialu pojawia się jednak wiele ważnych postaci drugoplanowych. Jedną z nich jest Ben Geller czyli syn Rossa i Carol.

Chłopca grało kilku różnych aktorów. W Bena niemowlaka wcielał się Michael Gunderson. W sezonach 3-5 chłopca grali bracia Charles Thomas Allen and John Christoper Allen. Ostatnim aktorem, który wcielał się w syna Rossa jest Cole Sprouse i pojawił się w "Przyjaciołach" w sezonach 6-8.

Cole Sprouse i Lili Reinhart najlepszymi aktorami według nastolatków!Zobacz więcej

Cole Sprouse razem ze swoim bratem Dylanem grali wspólnie w kilku produkcjach, m.in. w "Grace w opałach" i "Supertata". Rola Bena była pierwszym występem Cole'a, którego nie współdzielił z bliźniakiem. Bracia Cole zasłynęli następnie w takich serialach jak "Nie ma to jak hotel" i "Suit Life: Nie ma to jak statek" Disneya.

W 2015 roku Cole wystąpił w "Riverdale" produkowanym przez Netflix, który przyniósł mu jeszcze większą sławę i stał się idolem nastolatków.

Powrót kultowego serialu dzięki HBO Max? Trwają rozmowy z aktorami i twórcamiZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Pomyłka (gość)

    To nie jest Ben, tylko Cole tępaki

    31.12.2019 19:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×