"Przyjaciele". Courtney Cox - serialowa Monica - ogląda "Friends" na kwarantannie! Nie pamięta żadnego z odcinków!

Ludzie na całym świecie pozostali w domach, aby zmniejszyć zasięg rozprzestrzeniania się koronawirusa. W domu jest także Courtney Cox, która podczas rozmowy z Jimmym Kimmelem przyznała, że będąc na kwarantannie ogląda "Przyjaciół"!

Multimedia

Courtney Cox ogląda "Przyjaciół" na kwarantannie

W akcję #Zostańwdomu włączają się nie tylko Polacy, ale też ludzie na całym świecie, w tym znani aktorzy i dziennikarze. Prace na planach seriali i programów rozrywkowych zostały wstrzymane, dlatego większość wywiadów odbywa się online. Autor popularnego w USA talk show, Jimmy Kimmel połączył się w ten sposób z Courtney Cox, która w "Przyjaciołach" wcielała się w Monikę.

Seriale, które warto obejrzeć w wolnym czasie. One umilą Wam czas spędzony w domuZobacz więcej

Okazuje się, że aktorka nie wychodzi z domu już niemal dwa tygodnie. - W weekendy jest ok, bo lubię spędzać czas w domu, ale w tygodniu... jestem zła i czuję się nieswojo. Dni upływają tak wolno... - wyznała Courtney Cox, która kilka dni temu miała rozpocząć pracę na planie odcinka specjalnego "Przyjaciół". Zdjęcia zostały jednak przełożone.

Cox stwierdziła, że nie pamięta niemal niczego z czasów nagrywania "Przyjaciół". - Pamiętam, że tam byłam i że kochałam wszystkich, którzy byli ze mną, ale nie pamiętam żadnego z odcinków. Oblewam każdy test z wiedzy o tym serialu - podkreśliła i dodała, że postanowiła zacząć oglądać "Przyjaciół" w czasie kwarantanny. - Zaczęłam już pierwszy sezon. Jest znakomity - przyznała.

Zdjęcia do odcinka specjalnego przesunięte o dwa miesiące! Co z premierą?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×