"Przyjaciele". David Schwimmer wspomina nagranie programu "Przyjaciele: Spotkanie po latach". Aktor opublikował wzruszające zdjęcia!

Powstanie programu "Przyjaciele: Spotkanie po latach" było niezwykle emocjonującym wydarzeniem. Do tego wrażenia dołożył się również David Schwimmer, który opublikował nadzwyczaj wzruszające zdjęcia w mediach społęcznościowych!

Multimedia

David Schwimmer wspomina "Przyjaciele: Spotkanie po latach"

Powstanie i premiera programu "Przyjaciele: Spotkanie po latach", czyli ponownego spotkania obsady kultowych "Przyjaciół", stały się niezwykle emocjonującymi wydarzeniami nie tylko dla najwierniejszych fanów serialu, ale także samych aktorów. Swoimi wspomnieniami z planu show podzielił się między innymi David Schwimmer za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie.

Aktor opublikował niezwykle wzruszające zdjęcia, na których widzimy między innymi ekipę "Przyjaciół" wraz z reżyserem show, aktorów na kultowej kanapie wraz z prowadzącym program, uścisk całej obsady czy ostatnie przytulenie wieczoru, które David Schwimmer dzielił z Jennifer Aniston.

Matthew Perry rozstał się z narzeczoną!Zobacz więcej

Opublikowane przez Davida Schwimmera zdjęcia to fantastyczny dodatek do seansu programu "Przyjaciele: Spotkanie po latach". Post aktora przybliża również nieco jego perspektywę ponownego spotkania i pracy na planie z współpracownikami sprzed lat.

Wszystkie odcinki "Przyjaciół" są dostępne na HBO GO!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×